هزینه خرید پیاز زعفران خوب در هکتار

ثروتمند شدن در چند قدمی شماست.هر هکتار زمین برای احداث مزرعه تولید زعفران به چند تن پیاز نیاز دارد؟ اگر یک مزرعه خوب و درجه۱ بخواهیم، هزینه خرید پیازمان چقدر در آمده و آیا طرح توجیهی دارد؟
در مورد طرح توجیهی کاشت زعفران تجربه و علم نشان می دهد که کاملا توجیه دارد کار کم، آبیاری کم قیمت فروش هم که بسیار خوب
اصولا با توجه به اوضاع خشکسالی در ایران حتما بایستی کشاورزی خود را به سمت کشاورزی قابل توجیه ببریم والا تا چند سال آینده کلا کشاورزی از بین خواهد رفت.
در روزگاری که سیستم آموزشی ما باعث شده که نسلی مدرک گرا و فاقد خلاقیت تربیت شود اکثر جوانان ما پتانسیل بسیار بالای خود را دست کم گرفته و دلخوش کرده اند به آزمون های استخدامی که هرازچندگاهی دولت ها برای کسری بودجه خود برگزار و هم جوان ها را سرگرم و هم درآمدی از پول ثبت نامی آزمون کاسبی می نمایند.
اما ما چه می گوییم؟ تضمین قطعی می دهیم که ثروت در چند قدمی شماست به خود ایمان بیاورید و اجازه بدهید با کمی همت پتانسیل بسیار عظیم شما خودش را نشان دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سود کاشت پیاز زعفران

سود کاشت پیاز زعفران

سود و ثروت قطعی در بسیاری از مشاغل وجود دارد این اشتباه است که چون من رشته مثلا برق خوانده ام و یا… حتما باید مربوط به رشته خودم جذب بازار کار شوم و استخدامم کنند.
بخدا که سیستم آموزشی ما خلق کردن موقعیت کاری را از جوانان و نوجوانان ما گرفت و مشتی کاغذ بی ارزش داد دستشان با یک خورجین انتظار کاذب.
اگر حرف ما را به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های عرصه کسب و کار زعفران قبول ندارید کافیست به خراسان و آمار صادرات غیر نفتی نگاه کنید خوب آخر اگر کاشت زعفران توجیه نداشت این همه آدم وقتشان را روی آن نمی گذاشتند.
تازه کاشت زعفران ساده ترین راه کسب درامد از این حوزه می باشد.
روش های مدرن تری را ما به عنوان پیشگام علمی این عرصه ارائه نموده ایم که محصولات زعفران را فراوری نموده، و ارزش افزوده را بالا و جوان پسند کرده ایم.
از طریق شماره تماسی که در بخش تماس با ما سایت فراسیناپس درج شده می توانید جهت کسب اطلاعات کامل استفاده نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما