وارد کننده کشمش مویز ازبک بی هسته سیاه

وارد کننده کشمش مویز نیاز دارید؟ بنکدار هستید یا تاجر؟ مطالب این محتوا را مطالعه نمایید. کشمش سیاه مویز از مهمترین نوع کشمش ها در تجارت بشمار می آید. کشمش ازبک بی هسته از جمله پرفورش ترین کشمش در ایران محسوب می شود که حجم واردات بالایی برخوردار است .وارد کننده انواع خشکبار را کجا بیابیم؟
هر ماده غذایی که قابلیت خوردن و هضم برای معده باشد را می توان مصرف نمود. اما این ماده غذایی هم می تواند به بدن فایده برساند و هم مثل یک سم مضر باشد.
به عنوان مثال آرسنیک خوراکی می باشد و در صنایع غذایی استفاده می شود اما اگر این ماده بیش از اندازه مجاز مصرف شود حالت کشنده دارد.
انواع کشمش ها به عنوان ماده غذایی قندی از این قاعده مستثنی نخواهند بود و البته مویز سیاه علاوه بر خواص بسیار زیاد آن نیز باید به اندازه مصرف شود.
خاصیت درمانی بالای کشمش سیاه برکسی پوشیده نیست و به همین جهت است که کارشناسان تغذیه و پزشکان مصرف این نوع کشمش را توصیه می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع کشمش سیاه مویز در ایران

کشمش مویز بی هسته

کشمش سیاه از مصرف زیادی در داخل ایران برخوردار است. در کل کشمش سیاه در دو نوع کشمش سیاه بی هسته و کشمش هسته دار تولید می شود. و بسته به نوع انگور و با نژادی که دارند مشخص می شوند. به عنوان مثال کشمشی که در داخل ایران از انگور شاهانی(عکس بالا) تولید می گردد هسته دار می باشد.
قالب مصرف کنندگان داخلی مویز بی دانه را می پسندند اما در داخل کشور ما میزان تولید کشمش سیاه بی هسته نسبت به کشمش هسته دار از تولید کمتری بهره می برد و اغلب به صورت وارداتی از ازبکستان تهیه می شود.
نژاد انگوری که کشمش مویز ازبک بی هسته از آن تولید می گردد رقم بلک سیدلس می باشد و کیفیت بسیار مرغوبی دارد.
توسط کارشناسان خبره پیش بینی می گردد که بزودی بازار ایران با این کشمش قبضه شود و از این رو به باغدارانی که دنبال نوآوری در کار خود هستند پیشنهاد می شود این رقم کشمش را جایگزین نمایند تا در آینده توان رقابت داشته باشند.
همکاران ما مشاوره کاملی را در این خصوص ارائه خواهند داد با ایشان تماس بگیرید حتما.
اما در حال حاضر اگر تاجر می باشید و بازار هدفتان مویز ازبک را می پسندند نیز می توانید برای تامین کشمش ارزان قیمت ازبک به همکاران ما در گروه تولیدی تجاری فراسیناپس مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما