آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی درجه یک ایران

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی و دفاتر کارخانجات تولیدی انواع کشمش در تهران، برای صادرکنندگان و بازاریان بزرگ مهم می باشد. زمان مهمترین عنصر در معاملات بین المللی کشمش خواهد بود و تاجر خشکبار نیاز دارد که در سریع ترین زمان ممکن نمونه های بار کشمش را ببیند و سریع اقدام به خرید و ارسال محموله، باب میل خود نماید. چگونه می توان بزرگان تولید کننده کشمش را در تهران پیدا نمود؟ آدرس دفتر نمایندگی فروش کشمش این شرکت ها در کجا می باشد؟ آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی حجره ایی در ایران کجاست؟

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی تهران

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی

از قدیم ایام بازار بزرگ تهران مرکز داد و ستد انواع کالا ها بوده است اما با مرور زمان و با فراگیر شدن ارتباطات اینترنتری این تجمع در حال کمرنگ شدن است. البته در حال حاضر هنوز هم تعدادی از حجره های بازار بزرگ تهران عمده فروشان خشکبار می باشد.

اما دفاتر کارخانجات خشکبار کشمش در سایر نقاط پایتخت بصورت پراکنده، مستقر شده اند.

اینگونه بدست آوردن آدرس این دفاتر، برای تجار و صادرکنندگان کار بسیار مشکلی به نظر می رسد.

از طرفی برای همه بازاریان و تجار حرفه ایی، مهم است که به دست اول تولیدی کشمش صادراتی و وارداتی در سریع ترین زمان ممکن وصل گردند تا با قیمت های ارزان بتوانند خرید خود را انجام دهند.

خوشبختانه آن دسته از تولید کننده هایی که جا افتاده اند و اعتبار و سابقه کار خوبی برای خود دارند، در کمترین زمان ممکن با این شرایط خود را وقف داده و با استفاده از روش های بروز بازاریابی، محصولات خود را مستقیم در دید مشتریان قرار می دهند.

اصولا در دنیای امروز، کارخانجات کشمشی که ابزار هایی مانند سایت اینترنتی فروش کشمش نداشته باشند، کلا کارخانه های خوب، بزرگ و معتبری نیز نیستند.

به همین دلیل است که گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی کشمش برای همه تولید کنندگان انواع کشمش و صادر کنندگان نموده است.

تا مشتریان با دیدن بخش های مختلف سایت شرکت، ابتدا اطلاعات کامل کسب نمایند و سپس بصورت حضوری در دفتر کارخانه واقع در میرداماد تهران و یا سایر دفاتر و نمایندگی های شرکت جهت عقد قرارداد و انجام معاملات خرید و فروش، تشریف فرما شوند.

جالب است که بدانید در این دفاتر پذیرای کشاورزان محترم از سرتاسر ایران نیز خواهیم بود و در قالب طرح خرید کشمش با عنوان طرح ستاره، با قیمت مطلوبی خریدار کشمش فله این عزیزان می باشیم. اگر کشاورز و باغدار هستید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

در اینجا نیز طرح ستاره به اختصار بیان می گردد. انواع کشمشی که در قالب طرح ستاره، بصورت فله برای سورت و بسته بندی از کشاورزان خریداری می گردد به شرح ذیل می باشد :

خریداری انواع کشمش فله ای ایران در طرح ستاره

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی

  1. انواع کشمش سبزه فله دودی درجه۱ ودرجه۲ و درجه۳ ملایر، بناب، ملکان، مراغه
  2. انواع کشمش آفتابی پلویی تاکستان و قوچان
  3. انواع کشمش پلویی تیزابی قوچان، شیروان، زنجان، ملایر و تاکستان
  4. بهترین کشمش های سبز و طلایی قلمی کاشمر
  5. انواع کشمش مویز هسته دار فخری محصول کشاورزان کاشمر و شیراز

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی صادراتی ایران

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی صادراتی ایران

در ایران بیش از ۵۰ نوع انگور کشت می شود که صادراتی ترین آن ها همان ۵ موردی است که در بالا ذکر شد و ۴۵ گونه دیگر آنقدر زیاد و با کیفیت تولید نمی گردد که برای صادرات مناسب باشند.

این ۵ گونه نیز در سرتاسر ایران پراکنده می باشند و این موضوع به آن می انجامد که مثلا برای کارخانه کشمشی که در زنجان و در غرب کشور دایر می باشد به صرفه نباشد کشمش سبز صادراتی کاشمر، که در شرق کشور کاشت می گردد را خریداری و فراوری نموده و به مشتریان خود عرضه نماید.

در واقع هیچ کارخانه کشمشی در ایران نیست که همه محصولات کشمش را در سبد فروش خود داشته باشد. و این یک نقص بزرگ می باشد.

راهکار چیست؟

  1. اولین راهکار این است که یک نفر در تمام مراکز تولید انگور سرتاسر ایران کارخانه بزند، این موضوع با توجه به حجم سرمایه گذاری و سختی در مدیریت یکپارچه ، بسیار دشوار است.
  2. راه بعدی هلدینگ سازی کارخانجات بزرگ و معتبر تولید کننده کشمش در چهار چوب یک شرکت می باشد. روشی که گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس آن را پیاده نموده است.

اکنون در سبد فروش هلدینگ این مجموعه همه انواع کشمش با قیمتی مناسب و ارزان در دسترس می باشد.

و حتی اگر شما نیز اگر کارخانه دار هستید با گذراندن شرایط ورود می توانید به این مجموعه بپوندید.

آدرس مراکز فروش عمده کشمش مویز درجه یک خارجی

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هلدینگ لینک نمایندگی کارخانجات کشمش فراسیناپس را دنبال نمایید.

این نمایندگی های تولید کننده کشمش، حتی بجز شهر های مختلف ایران در کشور ازبکستان نیز دایر گردیده و اکنون این مجموعه در کنار تولید انواع کشمش های ایرانی صادراتی، یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده کشمش ازبک و کشمش مویز ارگانیک نیز می باشد.

کشمش مویز وارداتی در دفاتر نمایندگی کارخانه های کشمش سازی کاشمر و زنجان فراوری و به بازار داخل و بخش عمده آن از ایران و با برند ایرانی به جهان صادر می گردد.

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی + لیست کارخانجات

آدرس مراکز فروش عمده کشمش طلایی

برای دسترسی به لیست مراکز عرضه عمده کشمش می توانید فروشنده عمده کشمش را کلیک نمایید.

پیشنهاد می گردد ابتدا صفحات سایت را رصد نموده و بعد از آشنایی بیشتر با ابعاد وسیع کار این گروه، با مدیر فروش مجموعه مستقیما تماس گرفته تا از خدمات شرکت بهره برداری نمایید.

سایر امکاناتی که این شرکت تولیدی برای رفاه مشتریان خود ارائه نموده است به شرح ذیل می باشد:

  • سایت بازار کشمش
  • بورس فروش کشمش
  • فروشگاه اینترنتی کشمش

به امید دیدار شما سروران ارجمند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما