بازار خرید انواع کشمش بی هسته مرغوب صادراتی

بازار خرید کشمش عمده اعلا و صادراتی ایران کجاست؟ یکی از برنامه های تجاری وارد کنندگان و تجار بین المللی خشکبار در سرتاسر جهان، خرید کشمش مرغوب صادراتی از بازار ایران می باشد. دلیل این انتخاب چیست؟ فعالان حرفه ای بازار خشکبار به چه می اندیشند؟
کشمش تولیدی در ایران به بیش از ۱۸۰ هزار تن در سال می رسد این عدد بر اساس آمار و ارقام ارائه شده از سوی مراکز معتبر می باشد و همین حجم تولید بالا باعث شده تا ایران همواره جزو سه کشور برتر تولید کشمش در دنیا باشد.
آمریکا و ترکیه اول و دوم بوده و ایران نیز سومین کشور بزرگ دنیا در کاشت انگور و تولید انواع کشمش و فراوری آن می باشد.
باغداران ایرانی حدودا ۳ میلیوت تن انگور در هر سال برداشت می نمایند که مقداری از آن بصورت تازه خوری و فراوردهای انگور مانند شیره انگور، آنتوسیانین ، اتانول ،باسلوق، فراوردهای تخمیری و آبمیوه در بازار داخل و یا در کشور های همسایه نظیر ترکیه به فروش می رسد و باقی آن کشمش می شود و راهی بازار می گردد.
از مهمترین انواع کشمش تولیدی در ایران که از بالاترین آمار تولید، فروش و صادرات برخوردار است می توان به کشمش تیزابی که با محلول کربنات پتاسیوم و روغن سبزه بدست می آید و به آن تیزاب گفته می شود، اشاره کرد.
کشمش تیزابی ایران بالاترین کیفیت را دارد و به همین علت در دنیا کشمش تیزابی و همچنین کشمش انگوری بسیار معروف و شناخته شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بازار خرید کشمش عمده تیزابی ارزان

بازار خرید کشمش عمده

برای انجام یک خرید مناسب کشمش تیزابی، خرید به شکل عمده یا خرده اهمیت دارد.
خرید خرده را می توان با مراجعه به بازارهای محلی کشمش انجام داد مثلا اگر کشمش قلمی بخواهیم یا تیزابی پلویی بازار محلی آن کاشمر می باشد. اما برای خرید عمده با قیمت رقابتی انواع کشمش تیزابی باید تولیدکنندگان اصلی که در این زمینه شهره هستند را شناسایی نمود
از مهمترین شهرهایی که در ایران به شهر کشمش معروف هستند باید نام کاشمر، تاکستان، ملکان و ملایر را آورد. تعداد کارخانجات فراوری کشمشی که در هر کدام از این شهرها می باشد بسیار زیاد بوده و شناسایی همگی آنها کار بسیار مشکلی است چون تنها یافتن تولید کننده که مهم نیست!!!
بلکه باید با تولید کنندگانی کار نمود که از کیفیت و قیمت خوبی داشته باشند و همچنین بکار خود وارد و صادق باشند و بتوانند به تعهدات خود بدرستی عمل نمایند.
از طرفی در بحث تجارت کلی و عمده دسترسی داشتن به بازار رقابتی مهم می باشد و در فضای فیزیکی این امر ممکن نیست که همه تولید کنندگان را دسترسی پیدا کنیم.
گروه تولیدی تجاری فرا سیناپس این موضوع را از طریق فضای مجازی و فروشگاه عمده فروشی سهل نموده است و با مراجعه به قسمت تماس با ما سایت یک تجار به آسانی می تواند کلی اطلاعات در مورد بازار رقابتی کشمش بدست آورد و یک خرید بسیار خوب را برای خود رقم بزند.
تماس با ما سایت را ببنید و…
با سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما