بازار خرید کشمش عمده انگوری گلدن صادراتی

بازار خرید کشمش انگوری گلدن از داغ ترین بازارهای خرید و فروش در بین انواع کشمش ها می باشد و محصولات درجه۱ صادراتی آن در این سایت نیز عمده به فروش می رسند.
در بین انواع کشمش و قیمت هایی که دارند کشمش انگوری یکی از گران ترین های تولید داخل می باشد و جزو محصولاتی است که کیفیت های صادراتی و درجه یک آن از بازار خرید و فروش بسیار داغی برخوردار هستند. مخصوصا در بین کشور های عربی بسیار طرفدار دارد و علت آن علاوه بر شکل ظاهری، خاصیت فیبر بسیار زیاد آن ها و کمک به هضم نمودن غذا می باشد.
این رنگ دلنشین و طعم خوشمزه و خاصیت های دارویی باعث می شود که میزان فروش این محصول مناسب باشد و قیمت آن نیز گرانترین است.
اکثر بازاریان کشمش انگوری گلدن را با ظاهری شبیه به کشمش پلویی می شناسند که گرد و ریز می باشد با رنگ طلایی اما جالب است که بدانیم نوع دیگری از گلدن در بازار می باشد که از نظر رنگ مثل گلدن پلویی می باشد اما از نظر شکل و قیافه کاملا متفاوت است و کاملا قد کشیده ای دارد که به آن کشمش گلدن پیکامی می گویند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کشمش پیکامی گلدن قلمی

کشمش انگوری گلدن

روش تولید کشمش های انگوری به یک شکل می باشد اما از دو نوع انگور پیکامی و انگور کشمشی برای فرآوری این محصول استفاده می شود و طعم و رنگ آن با هم تفاوت دارد پس همواره سعی شود که در هنگام خرید به این موارد دقت گردد.
مرغوبترین این محصولات بصورت مستقیم و با کیفیت رقابتی در سایت فروشگاه فراسیناپس خرید و فروش می شود لذا از شما دعوت می شود در صورتی که کاسب کار عمده، تاجر و یا باغدار می باشید به تماس با ما سایت مراجعه نمایید تا از امکانات معاملات سایت بهره مند شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما