بازار فروش اینترنتی انواع کشمش تیزابی صادراتی ملکان

بازار فروش کشمش ملکان با قیمت درب کارخانه و رقابتی و همچنین با موجود بودن انواع کشمش صادراتی، رسما بصورت مجازی آغاز بکار نمود. همه فروشندگان عضو این بازار، کارخانجات بزرگ کشمش می باشند. و برای سادگی دسترسی مشتریان به محصولات همه اعضا، یکی از بهترین فعالیت های ما راه اندازی این بازار بصورت اینترنتی می باشد. امروزه بازار اینترنتی فروش محصولات خشکبار در کشور ما رونق پیدا کرده و انواع کشمش ها از جمله نوع کشمش انگوری طلایی تیزابی و کشمش سبز با کیفیت صادراتی در آن به فروش می رسد. فرا سیناپس بزرگترین مرکز تجارت عمده کشمش با شرایط ویژه می باشد. شرایط ویژه کارخانه برای فروش کشمش چیست؟

راه اندازی بازار فروش کشمش ملکان چه اهمیتی دارد؟

ملکان قطب تولید کشمش طلایی سوپر ایران است و درجه یک ترین کشمش طلایی انگوری در این منطقه تولید می گردد. از نظر کیفیت آنقدر کشمش اعلا می باشد که صدرصد آن صادراتی است و در بازار داخل مصرف نمی شود.

منطقه ایی با این پتانسیل می طلبد که بازاری داشته باشد که اصول بازاریابی و خرید و فروش در آن همگام با متد های روز دنیا باشد.

امکاناتی که در بازار جدید خرید و فروش کشمش بایستی ارئه گردد چه مواردی می باشد؟ امتیازات ویژه ایی که گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس در قالب بازار کشمش به اعضا ارائه می نماید چیست؟

بازار فروش کشمش ملکان

  1. راه اندازی بازار فروش اینترنتی کشمش ملکان و سایر انواع کشمش در قالب سایت هلدینگ فراسیناپس
  2. تولید تخصصی انواع کشمش تیزابی و انگوری طلایی و کشمش سبز قلمی توسط شرکت های عضو مجموعه
  3. خرید تضمینی کشمش با شرط مرجوعی
  4. امکان ورود همه کارخانه داران تولید کننده کشمش به این بازار
  5. جمع کردن کارخانجات مهم تولید کشمش ایران در یک مجموعه، برای راحتی مشتریان در انتخاب محصول با قیمت مناس

گزینه۱:

سایت اینترنتی بازار فروش کشمش ملکان

بازار فروش کشمش ملکان

کشور ما ایران بخاطر آب و هوای چهار فصلی که دارد از بزرگترین تولیدکنندگان خشکبار در جهان به حساب می آید که متنوع ترین خشکبارها را تولید می کند.
انواع کشمش، گردو در رنگ و اندازه های مختلف، بادام های متنوع، فندق و دیگر انواع خشکبار را می توان از جمله شناخته شده ترین ها نام برد.

البته تولید کشمش به دلیل پراکندگی و تعداد بالای تاکستان های انگور در نقاط مختلف کشور بیشترین مقدار تولید در میان دیگر خشکبار را به خود اختصاص داده است.
انواع کشمش تیزابی، طلایی، آفتابی و سبز از ارقام مهم در بازارهای داخلی و خارجی به حساب می آید.
این انواع کشمش در درجه بندی های گوناگون تولید و روانه بازار می گردد. اما مشکل اینجاست که مانند بیشتر کالا ها در کشور ما، بازار فروش کشمش مخصوصا کشمش تیزابی و انگوری ملکان هم دچار دلال بازی بوده و همین امر تولید کننده کشمش این شهر را ناراضی و قیمت جنس را نیز بصورت حبابی بالا می برد.
راه حل های گوناگونی برای این مسئله تا کنون طراحی شده است که می توان گفت بهترین راه آن استفاده همه تولید کنندگان از بازار مجازی می باشد.
بازار مجازی، یکی از روش های بازاریابی روز دنیا می باشد که تولید کننده کشمش تیزابی و دودی ملکان و سایر شهر ها، بدون واسط می تواند بازار فروش کشمش خود را پدید بیاورد.
گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس یکی از پیشرو ترین شرکت ها در بحث بازاریابی بروز می باشد لذا همه تجار و همکاران گرامی که قصد خرید و فروش کشمش و عضویت در این بازار را دارند می توانند به آسانی با کارشناسان مربوطه در تماس با ما سایت تماس برقرار نمایید.

راه اندازی سایت بازار کشمش ایران برای فروش انواع کشمش ایرانی، اولین امتیازی است که به مشتریان خود داده ایم

گزینه۲:

عرضه انواع محصولات در بازار فروش کشمش ملکان

بازار فروش کشمش ملکان

این گروه همه انواع کشمش را در سبد تولید خود داشته و بهترین ها را با توجه به نیاز طرف مقابل پیشنهاد می دهد.

این مجموعه در چند بازار بی بدیل و بدون رقیب می باشد. در میان بازاریان و تجار بزرگ این مجموع را برترین تولید کننده کشمش انگوری دودی ملکان می شناسند. و بازار فروش کشمش ملکان در حال حاضر در سیطره این گروه می باشد.

اما بخاطر عضویت کارخانه داران سرتاسر ایران در این بازار مجازی تقریبا می توان گفت این بازار کامل ترین سبد از انواع کشمش ایرانی و خارجی را ارائه نموده است.

همه انواع کشمش پرفروش در این سایت بصورت تخصصی تولید و بصورت عمده عرضه می گردد.

کشمش سبز کاشمری نیز در کنار کشمش دودی ملکان، یکی دیگر از این محصولات می باشد که بدلیل تولید تخصصی و ویژه آن، باعث شده تجار و صادرکنندگانی که از این بازار آن را خرید نموده اند، به آن اعتماد کنند، مخصوصا تجاری که علاقه دارند کشمش به قطر، اکراین، روسیه، آلمان و مالزی صادر نمایند.

این خصیصه یکی از بارزترین شرایط ویژه این گروه تولیدی می باشد.

گزینه۳:

خرید تضمینی از بازار فروش کشمش ملکان

بازار فروش کشمش ملکان

معمولا تولید کننده ایی نیست که بتواند در بازار کشمش، خرید تضمینی را به مشتریان خود ارئه نماید و مفتخریم اعلام نماییم همه محصولات شرکت را بصورت خرید تضمینی، روانه بازار نموده ایم و حتی کشمش ضایعات خوراک دام  نیز از این برنامه مستثنا نیست.

این مقوله دیگر امتیاز ویژه ایی است که در بازار فروش کشمش ملکان، به خریداران محترم داده شده است.

گزینه ۴ و ۵

لیست کارخانجات تولید کننده بازار فروش کشمش ملکان

بازار فروش کشمش ملکان

 

از آنجایی که امکان عضویت همه کارخانه های مهم تولید کننده کشمش ایران در این بازار مجازی فراهم شده است، تجار و صادرکنندگان کشمش می توانند به بهترین ها دسترسی داشته باشند.

بهترین تجربه کاری را با این مجموعه بدست خواهید آورد و گام اول برای شروع، ارتباط تلفنی با مدیر فروش شرکت خواهد بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما