بهترین دستگاه زعفران پاک کن هوشمند اتومات

نمونه های آزمایشی بسیاری از دستگاه زعفران پاک کن و زعفران چین به عنوان اختراع هوشمند و اتومات در کشور ما ساخته و به ثبت رسیده است اما کدامیک از این مدل ها تجاری سازی شده و بهترین آن کدام است؟چرا بیشتر آن ها وارد بازار نمی شوند؟


بدون شک زعفران یکی از محصولات استراتژیک غیر نفتی کشور ما می باشد و صادرات سالانه بیش از ۳۰۰ تن از آن نشانه همین موضوع می باشد که پیش بینی های کارشناسان حاکی از آن است تا ۲ یا ۳ سال آینده حجم تولید این محصول به بیش از ۵۰۰ تن خواهد رسید.
اما با توجه به اهمیت این موضوع هنوز هم ما تغییر و تحول چشمگیری در هیچ یک از ارکان کاشت، داشت، برداشت و فراوری آن نداده ایم و کماکان بصورت کاملا سنتی با بهره وری غیر قابل توجیه ادامه می دهیم.
جالب است که بدانید تا کنون نمونه های زیادی از دستگاه مخصوص برداشت زعفران و همچنین پاک کردن و اسطحصال سرگل قرمز آن، ساخته شده است اما هرکدام بنابه دلیلی ازجمله درصد خطای بالا، بازدهی پایین و همچنین پیچیدگی عملکرد نتوانسته تجاری سازی شده و به دست مصرف کننده برسد و از رنج و اسطیصال کشاورزان بکاهد.
برداشت زعفران از زمین و پاک کردن آن یکی از بزرگترین دغده کشاورزان است که با توجه به نبودن نیروی کار و تغییرات شدید آب و هوایی در فصل برداشت هر ساله ضرر های بسیار سنگینی وارد می نماید.
لذا کشاورزان عزیز ما اگر به دستگاهی دسترسی داشته باشند و بتوانند استفاده نمایند که در کمترین زمان ممکن بیشترین برداشت را انجام داده و با توجه به رویش برگ های سبز رنگ زعفران باز هم بتواند گل ها را بچیند و بعد از چیدن گل ها بازهم خود دستگاه اقدام به پاک نمودن گل ها نماید باز هم در زمان بسیار کم و با دقت بالا.در آن صورت می توان گفت قدم مهمی برای ارتقا صنعت زعفران برداشته شده است.
می توان گفت گروه تولیدی تجاری فراسیناپس(فرا رابطان جهان آرا) یکی از برترین شرکت ها در حوزه ابداع و اختراع و تجاری سازی آن ها می باشد و سرآمد گشته است.
اطلاعات بیشتر در زمینه انواع دستگاه های ابداعی و تجاری شده توسط این گروه را می توان با تماس تلفنی از کارشناس مربوطه دریافت کرد، لطفا با مهندس سالاری در قسمت تماس با ما سایت شماره ایشان درج شده است تماس بگیرید و از
انواع مدل ها، میزان کارایی و بهره وری، سرعت عمل، قیمت و شرایط عقد قرارداد تضمینی، را  از ایشان دریافت نموده و همچنین می توان از سایر محصولات و لیست دستگاه های اختراع و ابداع مربوط به کشاورزی آگاه شد.
برای دیدن فیلم ها به مطالب مرتبط  زیر و برچسب ها مراجعه نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما