تجارت الکترونیک عمده انواع سرگل زعفران نگین

آسان ترین راه در ایران برای ثروتمند شدن چیست؟ تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی در اقتصاد ما چه جایگاهی دارد؟اگر بخواهیم تاجر عمده سرگل زعفران و انواع محصولات ممتاز و نگین آن شویم چه کنیم؟
با نظر کارشناسان مربوطه و اساتید فن،نه در کشور ما بلکه در همه دنیا راهی که می توان به ثروتمند شدن در آن امید داشت تجارت است.
با توجه به تجربه خود و کارشناسانمان دریافته ایم که تجارت از دو بعد اهمیت دارد
چرا بیشتر کارآفرینان و تولید کننده ها زود ورشکست می شوند؟
مشاغل مختلف چقدر ما را به آرزو هایمان می رسانند؟
مورد۱، با توجه به رقابت در بازار، بنظر می آید کسب و کاری موفق می باشد که توان بازاریابی بالای داشته، پس به جرات می توان گفت مهمتر از تولید در کارآفرینی فروش و بازاریابی است.
و به معنی کلی قبل از تولید کننده شدن بایستی بازاریاب و تاجر موفقی باشیم تا به ورشکستگی نرسیم.هنر فروش از هنر تولید با اهمیت تر است.
اولین نکته، اول بفروش بعد تولید کنیم.
مورد دوم،تا کنون چند کارمند دیده اید که با کارمندی خود ثروتمند واقعی شده و به آرزو های خود رسیده اند؟چند مغازه دار؟
در کشور ما زمینه رشد بسیار در دسترس تر از سایر کشور ها می باشد.
تجاری که معامله می کنند را ببینید حتی همان کسانی که خرد هستند مثل اشخاصی که خانه خرید و فروش می کنند، وضع مالی ایشان را با سایر اقشار مقایسه کنید.
حال به تجارت عمده فکر کنید این مسیر یعنی تجارت است که راه را حداقل در شروع باز می کند جلوی پای شما.
و از تجارت آسان تر و جذاب تر، تجارت الکترونیک می باشد.بسیار مدرن تر و البته نوپا در اقتصاد ما، کاری که گروه فراسیناپس در حد توان خود متخصص آن بوده و حاضریم به رایگان با تجار محترمی که تجربه زیادی در تجارت داشته و همچنین عزیزان نوپا علاقه مند در این حوزه همکاری نماییم.
اکنون شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه تجارتی برای شروع بهتر است؟
طبق آمار گمرک صادرات زعفران و پسته بعد از نفت جایگاه ویژه ای دارد و اگر به تجارت بین الملل علاقه داشته باشیم فقط کافی است به آمار صادرات زعفران نگاهی انداخته.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آمار صادرات زعفران ایران

آمار صادرات زعفران ایران

برای همکاری با تجار خبره و همچنین اشخاص علاقه مند به تجارت زعفران، شماره های کارشناسمان را در بخش تماس با ما سایت درج نموده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما