توزیع کشمش سبز قلمی

در حال حاضر توزیع کشمش سبز قلمی در بهترین کیفیت ممکن و بسته بندی کاملاً بهداشتی و به صورت مستقیم و بی واسطه و همچنین عمده ارائه می گردد تا با تاثیر گذاری بر کاهش قیمت و حذف هزینه دلالی بتواند بر میزان عرضه و تقاضای این محصول به طور گسترده‌ای افزوده که در نهایت با جذب مشتریان و کسب اعتماد و رضایت مندی آنها بتوانند به سود و درآمد خالص و مشخصی برسد.

توزیع کشمش سبز قلمی

طرز تهیه کشمش سبز قلمی

طرز تهیه کشمش سبز قلمی

برای تهیه کشمش سبز قلمی تولید کنندگان اصلی آن که کشاورزان تولید کننده میوه انگور می باشد که آن را از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع انگور عسگری تهیه می شود که یکی از خوش طعم ترین و خوشمزه ترین انگور های تولید شده در کشور است.

بدین صورت که ابتدا محصول را قبل از اینکه دچار شکاف و ترک باشد با کمال دقت از تاکستانهای انگور چیده شده و سپس آن ها را با نهایت دقت به اتاقک هایی که دارای تهویه هوای مناسب می باشد انتقال داده و بر روی سیم مفتول های آویز نموده بدون این که از میزان مواد شیمیایی در تهیه آن استفاده نمایند که از آن به عنوان محصولی ارگانیک و طبیعی یاد می شود.

البته برای این منظور هوای مطلوب و عدم حضور آفتاب بسیار در کیفیت آن نقش داشته که در پروسه زمانی دو تا سه هفته ای آن خشک شده و پس از پاکش بسته بندی و در کارتون هایدی با وزن های مختلف به بازار های هدف ارسال می گردد.

فروشندگان کشمش سبز قلمی

فروشندگان کشمش سبز قلمی

امروز فروشندگان کشمش قلمی تا با ارائه محصول با کیفیت و ارزان قیمت عرضه و تقاضای خود را در نهایت با جلب اعتماد و اطمینان خاطر آنها، سود و هم چنین دایر ماندن مرکز فروش خود به صورت متداوم موفق باشند.

باید متذکر و خاطر نشان کرد توسط این فروشندگان به صورت سنتی و نیز از طریق سایت اینترنتی منحصر به فرد آن ارائه می‌شود که مشتریان متعدد این محصول بر اساس موقعیت اجتماعی و اقتصادی خود می توانند آن را انتخاب و خریداری نمایند.

البته ناگفته نماند که خرید به صورت اینترنتی این محصول منافع زیادی را هم برای فروشندگان و هم مصرف کنندگان به دنبال دارد چرا که آنان می‌توانند در کمترین زمان ممکن و در قیمت کاملا ارزان و مقرون به صرفه را خریداری و مصرف نمایند و از سوی دیگر فروشندگان نیز با حذف هزینه ‌هایی همچون انبارش و نگهداری در طولانی مدت بتواند هر چه سریع تر به درآمد خالص برای خود دست یابد و در نهایت رضایت مندی دو طرف معامله را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما