خریداران سرکه عمده ارگانیک اصل

به جرات می توان گفت در ایران انواع محصولات عمده صدرصد ارگانیک نیستند و با درایت، شاید بتوان تا حدود ۸۰ درصد جنس را ارگانیک تولید کرد. خریداران اگر در بازار کشمش، سرکه و شیره اصل بخواهند آیا در دسترس هست؟
اندک تولید کننده ای در کشور ما وجود دارند که به سالم تولید کردن حتی بیاندیشند و سلامت مصرف کننده برایشان اهمیت بالایی داشته باشد.
چرا اینگونه است؟
کالایی که جهت مصرف داخل تولید می شود هیچ سازماندهی ندارد دلیل عدم رغبت تولید کننده به تولید ارگانیک نیز همین می باشد.
البته سازمان هایی هستند که بر چگونگی تولید نظارت دارند مثل سازمان استاندارد و وزارت بهداشت اما سازمانی برای تشویق تولید کننده وجود ندارد که از واحد تولیدی برای تولید ارگانیک حمایت نماید.
اجازه بدهید با مثالی این موضوع را باز کنیم.
همه کسانی که دستی در تولید دارند آگاه هستند که هزینه تمام شده برای تولید محصول ارگانیک بیشتر از غیر ارگانیک در می آید.از این رو چناچه شرکتی اقدام به ساختن جنس ارگانیک کند اگر نتواند به قیمت بالاتر از عرف بازار بفروشد ضرر خواهد کرد.
از طرفی مردم با کمال میل حاضرند هزینه بیشتر به جنس سالم بدهند اما یک مشکل هست که در ایران اصلا سازمانی وجود ندارد که تاید کند یک محصول ارگانیک هست یا خیر.بنابراین مصرف کننده اعتماد به کالا ندارد و فکر می کند به دروغ به وی می گویند جنسی که می خواهد بخرد ارگانیک است و حاضر نمی شود بهای بیشتری بپردازد.
از این روست که زیرساخت تولید سالم در ایران صدرصد فراهم نشده است
فقط تا حدودی می توان در روش تولید و همچنین خرید مواد اولیه دقت نمود تا محصول نهایی سالم تری ساخت
گروه فراسیناپس این حساسیت را تا کنون در تهیه مواد اولیه سعی کرده داشته باشد و برای همین محصول نهایی خود را با تضمین روانه بازار نموده است.
اگر فروشنده مواد اولیه هستید یا خریدار محصول نهایی با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید برای ایجاد ارتباط دوسویه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما