خرید انواع کشمش ممتاز و سورت شده

برترین بازار های خشکبار در ایران کجاست؟بازار قزوین از مراکز مهم خرید و فروش خشکبار و کشمش است که بیشتر محصولات خشکبار آن به صورت سورت شده و کیفیت ممتاز هستند.راحت ترین روش دسترسی به بازار آن چگونه است؟
کارخانه ها سورت و بسته بندی کشمش در نقاطی از کشور که محصول عمده آن ها انگور است از گذشته تشکیل شده است. اکثر این کارخانجات از همان تجهیزات و ماشین آلات که دارای فناوری های قدیمی هستند استفاده می کنند.
در حالی که امروزه تولیدکنندگان کشمش در کشورهای رقیب ما مانند ترکیه از دستگاه های پیشرفته و مدرن اروپایی در زمینه سورت و بسته بندی محصولات استفاده می نمایند.
به این صورت که دستگاه های سورت لیزر در مراحل مختلف محصول را از نظر سنگ ریزه، محصول نامرغوب و هر گونه ماده اضافی جدا می کنند و این گونه محصولی با بالاترین کیفیت تولید می گردد.
اگر در کار تجارت کشمش بصورت عمده فعال هستیم به کجا مراجعه نماییم بهتر است؟
برترین بازار کشمش از نظر کیفیت و قیمت امروزه اینترنتی می باشد در کف بازار سنتی با چندین فروشنده برای تامین نیاز خود بایستی ارتباط گرفت که معمولا نمی توان با توجه به حجم خرید یک جنس یک دست تهیه نمود.
اما برای دسترسی به دست اول و همچنین یک محصول یک دست براحتی می توان از طریق سایت فراسیناپس اقدام به یک خرید مطلوب و تضمین شده نمود.
با مشاوران فراسیناپس در تماس با ما سایت ارتباط بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما