خرید عمده کشمش مویز ازبک درجه۱ ارزان قیمت

خرید عمده کشمش مویز ازبک و افغانی و ترکمنی بصورت عرضه مستقیم کشمش عمده خارجی آغاز شد. برترین وارد کنندگان مویز ازبک به کشور کدام شرکت ها هستند؟مشخصات مویز درجه۱ ازبکستان چیست و قیمت آن چقدر است؟ آیا می توان ارزان هم آن را خرید یا با گرانی محصول ازبک کنار بیاییم؟

کشمش مویز دانه دار خاص ایران بوده و این گونه انواع زیاد متفاوتی در بازار داخلی ندارد که عموما هم دانه دار هستند. کشمش مویز فخری معروفترین این محصولات می باشد.

و این از دید مصرف کننده داخلی یک عیب بحساب می آید در صورتی که طبق نظر کارشناسان، این حسن است نه عیب چون کل خاصیت مویز در دانه های آن می باشد.
در میان نمونه های مویز داخلی بهترین و پر خاصیت ترین آن ها نمونه مویزی است که از انگور ریش بابا تولید می شود و اندازه کشمش آن تقریبا ۳ سانت می باشد و گوشتی و درشت می باشد و هسته آن هم بزرگ است.
این نمونه همراه با جویدن هسته آن بسیار توصیه می شود.

خرید عمده کشمش مویز ازبک بیدانه وارداتی

اما این روز ها بازار داخلی بدلیل همین که مویز ایرانی دانه دار است!!!! به سمت کشمش مویز بی هسته خارجی گرایش پیدا کرده.
البته از نشانه ای مویز خارجی ازبک و تا حدودی افغان، این است که بسیار خوش طعم می باشد و آن به این دلیل است که از انگور سیاه بیدانه تولید می شود.

این نوع مویز بی هسته است و بخاطر اینکه از انگور سیاه تولید می شود طعمش شیرین نیست و بین ترش و شیرین می باشد.
از سایر نشانه های دیگر این نوع کشمش مویز اصل ازبک، لایه سفید رنگی است که روی کشمش را پوشانده است و اصلا سطح آن درخشان نیست.
و دلیل آن نیز همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید این است که از انگوری تولید می شود که لایه محافظ سفید رنگ دارد.

انگور سیاه کشمش مویز ازبک

خرید عمده کشمش مویز ازبک
در هرصورت خرسندیم که اعلام کنیم گروه فراسیناپس یکی از برترین شرکت هاست که بصورت تخصصی در حوزه مویز سال هاست که فعالیت داشته و هر دو نوع کشمش داخلی و خارجی را با ارزان ترین قیمت ممکن می تواند با ضمانت به مشتریان، خوش حساب تحویل دهد.
با مراجعه به قسمت تماس با ما سایت می توان با نیروهای مربوطه شرکت تماس حاصل نمود.
با سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما