خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی بیدانه

خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی بصورت عمده در سایت کشمش ایران و توسط شرکت فراسیناپس انجام می گردد. بهترین کشمش برای بازار داخل کدام ارقام هستند؟ بازار هدفتان را بگوید و با ارزان ترین قیمت ممکن بهترین کشمش را یا شرط خرید تضمینی کشمش نهایی در هر جای ایران که خواستید تحویل بگیرید. در ضمن با مدل های FOB و CIF نیز قرارداد بین المللی منعقد می گردد. بهترین کشمش بیدانه و هسته دار ایرانی برای بازار داخل و یا صادرات کشمش کدام ها می باشند؟ سود در خرید کشمش گلدن درجه۱ است یا کشمش سبز قلمی؟

خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی ارگانیک

بازار داخلی تشنه کشمش سبز قلمی بوده و انواع کشمش مویز بی هسته ارگانیک ازبکستان، افغانستان و ترکمنستان.

مرکز خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی سبز قلمی

خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی

بدون شک بازار داخلی کشش بیشتری بسمت کشمش های ارگانیک دارد تا انواع کشمش گوگردی و دودی.

با توجه به رواج انواع بیماری های صعب العلاج در ایران و جا افتادن فرهنگ تغذیه سالم، کشمش پلویی دودی در کشور خودمان مصرفی ندارد و تلاش برای فروش آن در این بازار بیهوه می باشد.

کشمش سبز کاشمری یکی از بهترین گزینه ها برای این بازار بوده و بسیار نیز جا افتاده است.

و در بین خشکبار ارگانیک ایرانی جایگاهی عالی دارد.

این رقم کشمش مرغوب، بجز بازار داخل در کشور هایی مثل ژاپن، کانادا، اکراین، روسیه، بلغارستان، آلمان، قطر، اتریش، گرجستان، ارمنستان جایگاه فروش خوبی دارد.

مراکز خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی مویز ازبکستان

عمده فروشی کشمش مویز

دیگر کشمشی که می توان آن را ارگانیک دانست و برای بازار داخل بسیار مناسب می باشد و البته بازارش نیز بسیار داغ هست، مخصوصا در تهران و اصفهان و شیراز کشمش ارگانیک اصل ازبکستان با نام مویز ازبک بوده که بسیار خوش طعم و بدان اندازه طرفدار دارد که حتی بعضی تجار آن را بصورت قاچاق نیز وارد می کنند.

و ما جزو معدود تعداد کسانی می باشیم که در کنار کارخانه داری خود، فقط بصورت رسمی و قانونی وارد کننده دست اول این محصول فعالیت داریم.

ارقام ارزان و گران زیادی از کشمش مویز در بازار موجود می باشد.

انواع کشمش مویز افغان، کشمش مویز ترکمن۴ ترکمنستان و کشمش مویز ازبکستان

این مدل کشمش بجز خرید فروش در بازار خود ایران، از طریق کشور ما به کشور هایی مثل ترکیه، قطر، عراق، امارات و دبی، عمان، ارمنستان و گرجستان نیز صادر می شود.

و بیشتر اوقات کانتینر ۲۲ تنی از این نوع کشمش را وقتی که وارد می کنیم در مرز با این کشور ها دربست تحویل صادر کنندگان می دهیم.

همه محصولات در این مجموعه بصورت تضمینی معامله و خرید و فروش می گردد

بازار خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی

خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی

با توجه به پراکندگی تولید کشمش در ایران، بازار هر محصولی از این قلم کالا در جایی می باشد.

برای اینکه اگر کشاورز هستید بتوانید کشمش فله خود را بدون واسط به کارخانجات کشمش بفروشید با سود بیشتر. یا اگر صادر کننده هستید بار کشمش خود را با کنار زدن دلال مستقیم از کارخانه های بزرگ خریداری نمایید بهترین کار ارتباط گرفتن با مدیر فروش گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس خواهد بود.

البته اگر مشتری در خارج از ایران دارید که به شما سفارش انواع کشمش پلویی گلدن و تیزابی و آفتابی را داده است یا از شما کشمش سبز صادراتی و کشمش مویز ارگانیک می خواهد بهترین کار در قدم اول تماس با مدیر فروش این مجموعه می باشد. مخصوصا کشمش مویز لزبک که ما دست برتر در تامین آن را داشته و با ضمانت تحویل خواهید گرفت.

سایت خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی

خرید و فروش انواع کشمش صادراتی و داخلی

برای راحتی شما در دسترسی آسان به خریدار عمده کشمش و فروشندگان کشمش، گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس کار را به دست تعدادی از جوانان خود سپرده تا سایت بازار کشمش را برای راحتی شما عزیزان طراحی نمایند.

ثبت سفارش و کسب سایر اطلاعات را می توانید بصورت تلفنی با مدیر فروش این مرکز انجام دهید. و حتی در تماس با ما سایت شماره تماس مستقیم موجود است

برای بازاریان عزیزی که به صادرات کشمش ایران علاقه داشته، در این مجموعه قرارداد صادرات fob کشمش و صادرات cif کشمش نیز منعقد می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما