خرید کشمش درجه ۳ پلویی ارزان برای صادرات به عراق

خرید کشمش درجه ۳ پلویی صادراتی با قیمت بسیار ارزان از طریق فروشگاه اینترنتی کشمش در سرتاسر ایران امکان پذیر گشت. بازار عراق مشتری دائم کشمش های طلایی ایران در انواع درجه بندی ها و با بسته بندی ۴ کیلویی کارتنی شده است. برای خرید این کشمش ها، زیر فی بازار کشمش آیا می توان مستقیم از تولید کنندگان کشمش خرید انجام داد؟ تفاوت های کشمش درجه ۳ تیزابی با آفتابی و طلایی در چیست؟ سرانجام کشمش های ضایعاتی چه می شود؟

کشمش طلایی انگوری ایران با قیمتی باور نکردنی در حال صادرات به عراق است.

همه حرفه ایی های بازار تجارت کشمش می دانند چه اتفاقی افتاده است. عراق بازار بزرگی برای کشمش های طلایی ارزان قیمت ایرانی شده است.

خرید کشمش درجه ۳ پلویی صادراتی طلایی برای عراق

خرید کشمش درجه 3 پلویی

عراقی ها برای مردم ما عزیز هستند، پیوند مذهبی بین ایران و عراق رو به استحکام تاریخی بوده و دو ملت ناملایمتی ها را پشت سر گذاشته اند.

این کشور اکنون به دومین مقصد صادرات کالا های ایرانی از جمله خشکبار کشمش تبدیل شده است.

کلا عرب ها علاقه بسیار زیادی به مصرف کشمش بعد از غذا خوردن دارند و به خوراکی های شیرین علاقه زیادی دارند، مردم این کشور در بین انواع کشمش ایرانی، کشمش طلایی پلویی را از همه بیشتر دوست دارند.

اما قیمت این مدل کشمش ارزان نیست و با توجه به وضع معیشت در این کشور، توان خرید آن برای همه مناطق عراق مقدور نمی باشد. از این رو کشمش های طلایی درجه ۲ و درجه ۳ ارزان تر به مناطقی مانند کربلا و نجف صادر می شود.

برای این مناطق از عراق، کشمش ارزان ملایر یکی از بهترین انتخاب ها برای تجار محترم می باشد.

اما داستان صادرات کشمش به اربیل عراق کردستان و کرکوک عراق متفاوت است، کشمش انگوری بناب جزو کشمش های بهتر و درجه یک طلایی است که توسط تجار کشمش خریداری و به آنجا ارسال می گردد.

معمولا صادرات کشمش ایران به بیشتر کشور ها با بسته بندی ۱۰ کیلویی انجام می گردد اما عراق باز هم به دلیل اوضاع معیشتی، تنها کشوری است که بسته بندی سبک تر ۴ کیلوی را می خواهد.

نکته:

همانطور که در عکس بالا مشهود است، اصلا نمی توان تشخیص داد این کشمش طلایی درجه ۳ بوده و تبدیل به کشمش صادراتی شده است.

هر کشمش درجه ۲ و درجه ۳ ایی را نمی توان به عراق صادرات نمود. برای تبدیل نمودن کشمش های درجه ۳ و درجه ۲ به محصولات صادراتی قابل قبول، یکسری فوت و فن لازم است.

هر مجموعه تولید کننده کشمشی، شناخت کامل از سلیقه عراقی ها ندارد و فقط تولید کنندگانی که زیاد بار برای عراق آماده و فرستاده باشند توان چنین کاری را دارند که کشمش های درجه پایین را تبدیل به صادراتی برای بازار پرمصرف عراق نمایند.

لذا برای دریافت لیست نمایندگی کارخانجات کشمش طلایی صادراتی که توان این کار را دارند، بر روی لینک آن کلیک نمایید و اگر علاقه مند هستید به کسب اطلاعات بیشتر برای صادرات کشمش به عراق بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید. در این لینک در مورد صادرات کشمش به عراق تخصصی تر صحبت شده است.

اما در ادامه سوالات ذیل را برسی خواهیم نمود:

  1. آیا می توان مستقیم از تولید کنندگان، خرید کشمش درجه ۳ پلویی صادراتی را انجام داد؟
  2. تفاوت های کشمش درجه ۳ تیزابی با آفتابی و طلایی در چیست؟
  3. سرانجام کشمش های ضایعاتی چه می شود؟

خرید کشمش درجه ۳ پلویی تیزابی مستقیم از کارخانه

خرید کشمش درجه 3 پلویی

سرانجام کشمش های ضایعاتی تیزابی چه می شود؟

یکی از کار هایی که تولید کنندگان بزرگ کشمش انجام می دهند سورت مجدد ضایعات کشمش تیزابی می باشد.

کارخانه کشمش زنجان جزو کارخانه های بسیار مدرن است که بهترین کشمش تیزابی پلویی را برای صادرات به اروپا تولید می نماید.

اگر کارخانه ایی برای اروپا کشمش تیزابی تولید نماید، ضایعات آن نیز بسیار گران خرید و فروش می شود.

زیرا که در تولید کشمش تیزابی برای اروپا کارخانه دار مجبور است حساسیت دستگاه های خود را زیاد کند و این حساسیت بالای دستگاه ها باعث می گردد حتی کشمش های سالم و مرغوب نیز از چرخه تولید به اشتباه خارج شوند.

از این رو ضایعات کشمش این گونه کارخانجات نیز بسیار با کیفیت می باشد و گاها یا خود کارخانه داران مجدد این ضایعات را برای صادرات به کشور های ضعیف سورت می کنند و با عنوان کشمش طلایی انگوری صادر نموده، و یا اینکه کشمش ضایعاتی خود را در بازار بفروش رسانده تا دیگران این کار را انجام دهند.

به این مدل از ضایعات کشمش، کشمش لیزری ضایعاتی نیز گفته می شود

قیمت خرید و فروش کشمش ضایعاتی درجه ۳ لیزری

بیشتر اوقات بدلیل عدم دسترسی مستقیم تجار به کارخانه های مدرن کشمش سازی، خرید فروش کشمش ضایعات لیزری این کارخانه ها بدست دلال ها افتاده و تاجران و سایر تولید کنندگان بایستی با قیمت های بسیار بالاتری آن ها را خریداری کنند.

در زمینه خرید ضایعات کشمش پشت لیزری  با قیمت ارزان همکاران ما می توانند اطلاعات دقیقی در اختیار شما بگذارند، می توان با ایشان تماس حاصل نمایید.

بازار خرید کشمش درجه ۳ پلویی آفتابی تاکستان

خرید کشمش درجه 3 پلویی

تفاوت های کشمش درجه ۳ تیزابی با آفتابی و طلایی در چیست؟

کشمش آفتاب خشک یا همان کشمش آفتابی در کارخانه کشمش تاکستان تولید و بسیار مناسب برای صادرت به اروپا می باشد.

ضایعات این کارخانه بسیار با ارزش می باشند. زیرا که ضایعات آن نیز مانند ضایعات کشمش تیزابی کارخانه زنجان، با کیفیت است.

اما بجز با کیفیت بودن این مدل ضایعات، دلایل دیگری نیز برای بازار داغی آن وجود دارد، اساسا تفاوت ضایعات کشمش آفتابی با سایر کشمش های ضایعاتی نیز همین موارد می باشند:

  1. کشمش درجه ۳ آفتاب خشک، تنها کشمش ضایعاتی است که بدرد سایر کارخانجات صنایع غذایی می خورد و می تواند به عنوان مواد اولیه آن ها استفاده شود. این کشمش در صنایع شکلات سازی، کیک و شیرینی سازی کاربرد فراوان دارد. کشمش شکلاتی آفتابی را دنبال نمایید
  2. ضایعات سایر کشمش ها بدلیل تیزاب خوردن تخمیز نشده یا اگر تخمیر شوند بسیار بد بو می باشند و از این رو بدرد تولید الکل طبی، سرکه و شیره گیری نمی خورند و تنها کشمش ضایعاتی که برای تخمیر خوب جواب داده، کشمش آفتابی ضایعاتی است.

انواع کشمش آفتابی که در ایران تولید می گردد زیاد می باشند و برای خرید مستقیم و بدون واسطه ضایعات آن ها راه های گوناگونی وجود دارد.

برای خرید کشمش تاکستان صادراتی با استاندارد اروپا و همچنین ضایعات آن نیز همکاران ما همراه شما خواهند بود.

خرید کشمش درجه ۳ پلویی خوراک دام

خرید کشمش درجه 3 پلویی

اما سرانجام همه ضایعات کشمش هایی که دیگر نتوان از آن ها استفاده نمود، مصرف خوراک دام می باشد.

شاید برای خیلی ها جای سوال باشد که آیا می توان کشمش را به عنوان خوراک دام نیز استفاده نمود؟

آیا باعث پروار شدن بهتر دام می شود یا به دام آسیب خواهد زد؟

در چه زمان هایی از این خوراک استفاده شود بهتر است؟

آیا کار تحقیقاتی رسمی نیز در این زمینه انجام شده است؟

برای پاسخ به این سوالت بهترین کار مطالعه نمودن کشمش ضایعات خوراک دام می باشد.

در هر صورت اگر نیاز به خرید این مدل کشمش ها داشتید خواهیم توانست به عنوان حداقل یک مشاور همراه شما باشیم. با مدیر فروش مجموعه کارخانجات کشمش فراسیناپس با برند سالار تماس برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما