خرید کشمش سبز قلمی کاشمر مستقیم از تولید کننده

خرید کشمش سبز قلمی ثبت سفارش روزانه امکان پذیر شد. بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه کشمش سبز قلمی در کاشمر با توان تولید ۱۰ تن در روز افتتاح گردید. برای گرفتن لیست قیمت روزانه از شرکت چگونه می توان اقدام نمود؟ کشمش سبز ممتاز بیدانه کاشمر با توجه به قد کشیده و رنگ زیبای آن برای صادرات به کدام کشور ها مناسب است؟

این کارخانه در حال حاضر دارای سه خط تولید موازی بوده و هر روزه توان تولید و فرآوری انواع کشمش مرغوب را داشته و تجار عزیزی که به کارخانه مراجعه نمایند هر مدل کشمشی را که بخواهند از تاریخ سفارش به مدت یک هفته بعد بار شده در خودرو تحویل خواهند گرفت. البته که با توجه به داشتن کارت بازارگانی سایر خدمات ترانزیت تا کشور مقصد نیز برای ما امکان پذیر می باشد که این موضوع بستگی به نظر خریدار محترم دارد.

در مورد سبد کالایی متنوع شرکت، کشمش سبز کشمش طلایی و کشمش مویز در کنار سایر اقلام تولیدی، جزو مهمترین محصولات گروه تولیدی تجاری فراسیناپس می باشد.

در ذیل عکس یک نمونه از این محصولات درج گردیده شده است.

کشمش مویز درجه یک سیاه ازبکستان

خرید کشمش سبز قلمی

درجه اهمیت این محصولات بخاطر بی نظیر بودنشان می باشد که در مراحل فراوری آن ها در کارخانه نیز سعی شده است با برترین استاندارد های بهداشتی و حرفه ایی، محصول نهایی با کیفیت مطلوب تولید شود.

در مورد رقم کشمش مویز پیشتر در لینک کشمش مویز ارگانیک توضیحاتی ذکر شده است و می توان با انجام یک کلیک به آن مراجعه نمود.

اما همانطور که می دانیم کشمش سبز صادراتی به دلیل خواص و ارگانیک بودن آن در اروپا طرفداران زیادی دارد و همین موضوع جایگاه آن را در جهان نیز خاص نموده است.

اگر تاجر صنایع غذایی هستید و با اروپا نیز مراوده تجاری داشته اید احتمال آن زیاد می باشد که در گفتمان های خود چند باری از طرف مقابلتان درخواست خرید کشمش سبز قلمی ایرانی را نیز شنیده باشید.

کشمش سبز قلمی ایران با برند و نام کاشمر شهرت جهانی دارد زیرا که همه آن را با ارگانیک بودن، بیدانه، قد کشیده و قلمی و همچنین طعم بی بدیلش می شناسند.

و از این روست که همیشه بازار خرید کشمش سبز قلمی کاشمر داغ می باشد

این کشمش علاوه بر مصرف خوراکی و تزیئنی مصارف دیگری نیز دارد به عنوان مثال نوع کشمش بزرگ آفتابی آن نیز مورد استفاده صنعتی زیادی دارد و چون جزو کشمش گوشتی مرغوب دسته بندی می شود برای تولید سرکه، شیره و الکل های پزشکی در اروپا کاربرد دارد.

کلا اگر بخواهیم کشمش قلم دار را دسته بندی کنیم می توان به موارد ذیل اشاره و خریداری نمود:

خرید کشمش سبز قلمی در انواع اعلا کاشمری

  1. کشمش سبز قلمی
  2. کشمش طلایی کاشمر پیکامی
  3. کشمش آفتابی قلمی
  4. مویز کاشمری قلمی

در مورد کشمش های سبز و آفتابی صحبت شد و لینک های مربوطه نیز در بالا می باشند اما ادامه مقاله را به محصول دیگری از کارخانه با عنوان کشمش طلایی کاشمر خواهیم پرداخت.

برای دیدن مطالب مربوط به این نوع کشمش می توانید لینک آن را کلیک کنید و ببینید.

خرید کشمش سبز قلمی قیمت ارزان

برای شما تاجر و صادرکننده عزیز، کسب اطلاعت مربوط به قیمت کشمش درب کارخانه نیز از طریق ارتباط تلفنی و ایمیل یا پیام کوتاه امکان پذیر خواهد بود.لطفا به تماس با ما سایت مراجعه نموده و با مدیر فروش شرکت ارتباط برقرار نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما