خرید کشمش فله سیاه مویز ازبک بیدانه

قیمت روز انواع مویز وارداتی ازبک و افغان در سایت فراسیناپس. انواع کشمش مویز سیاه بیدانه و دانه دار در بازار خشکبار کشور ما به صورت فله ارزان و بسته بندی کارتنی عرضه، توزیع و پخش می گردد
از همین سایت می توانید قیمت ها را بصورت روزانه جویا شوید و قیمت ها به گونه ای تعیین می گردد که خود شرکت حاضر است با درصدی کمتر اگر فروشنده باشید از شما بخرد.
بعضا مشتریان بنابه دلایلی (شاید چانه زنی) ادعا می نمایند که مثلا قیمت بالاست و از جایی دیگر قیمت گرفته ایم کمتر یوده و یا از ایندست حرف ها.
قیمتی که از این شرکت می گیرید کمترین میزان سود را برای فراوری و تولید انواع کشمش در نظر گرفته است و کمتر از آن با کیفیت مطلوب اصلا شدنی نیست چون ضرر خواهیم نمود و از این رو این را اعلام نموده که اگر با قیمتی که به شما می دهیم و قیمت گذاری که برای محصول خود انجام می دهیم اگر در بازار پیدا کردید حاضریم ما از شما بخریم و جای خریدار و فروشنده عوض شود.
از این بالاتر دیگر چه کنیم!!!
در مورد کشمش مویز چون وارداتی است و ما صرفا تجارت آن را انجام می دهیم داستان متفاوت است.
بهترین مویز ها از ازبکستان و افغانستان وارد ایران می شوند و مشهد مرکز پخش آن ها در کل کشور می باشد.
یکی از دلایلی که گروه تولیدی تجاری فراسیناپس این شهر را برای احداث دفتر مرکزی فروش عمده کشمش انتخاب نمود همین موضوع می باشد تا بتوان با حداقل هزینه انواع مویز بی دانه را به مشتریان خود ارائه نماید و دلیل دیگر آن کشمش سبز قلمی می باشد که در کاشمر یکی از توابع مشهد تولید می گردد و از نظر صادراتی بی نظیر می باشد در جهان.

فروش تضمینی کشمش سبز صادراتی کاشمر

کشمش سبز صادراتی

بدین ترتیب همه انواع کشمش را از شرق کشور تا غرب، پوشش داده ایم یک دفتر در همدان دایر نموده ایم و یکی هم در خراسان.
با این حجم از کار و بزرگی است که قیمت ها را در محصولاتمان پایین آورده ایم. و تاجر و بنکدار می تواند انواع کشمش سبز و همچنین انواع پلویی را با قیمت مناسب از ما تهیه نماید. تنها کاری که انجام نداده ایم قرار دادن مویز داخلی در سبد محصولاتمان می باشد.

کشمش مویز سیاه شاهانی

کشمش مویز سیاهی که در کشورمان با حجم زیاد تولید می گردد و کارخانه هایی آن ها را برای فراوری از باغدار خریده و در نهایت بسته بندی می کند دانه دار است. تنها تفاوت این مویز با نوع ازبک فقط در دانه دار بودنش است که باعث شده در این یک مورد ما کالای وارداتی را ترجیح دهیم چون مشتری و مصرف کننده نهایی این را می پسندد.
برای اخذ قیمت همه این محصولات به صورت فله ای و یا بسته بندی شده کافیست یک پیام در تماس با مای سایت بگذارید همین، همکارانمان از طریق ایمیل پاسخگو می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما