خرید کشمش پلویی درجه یک و بسته بندی شده

کشمش تناژ با انواع بسته بندی به بازار عرضه شد.کشمش های پلویی موجود در بازار عمدتا به صورت کارتونی و بسته بندی شده هستند که معمولا نوع درجه یک آن به این صورت خرید و فروش می شود.بهترین بسته بندی کدام است؟
در بازار امروز محصولات خشکبار بعد از کیفیت محصول، رکن مهم بعدی نوع و کیفیت بسته بندی می باشد. از همین رو تولیدکنندگان کشور ما نیز برای اینکه بازارهای خارجی را از دست ندهند، باید علاوه بر کیفیت روی بسته بندی نیز دقت بالایی کنند.
متاسفانه بیشتر تولیدکنندگان ما به امر بسته بندی توجهی ندارند و از بسته بندی های عمده و معمولی بدون طراحی های زیبا استفاده می کنند. از همین رو کشور ترکیه از این غفلت ما استفاده کرده و با خرید عمده محصول ما، در کشور خودشان اقدام به بسته بندی شکیل و صادرات دوباره به کشورهای اروپایی می کنند.
اما سوال مهم این است که چه بسته بندی را می توان بسته بندی خوب و قابل رقابت معرفی کرد؟
موارد ذیل در بسته بندی مهم می باشد

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
  1. زیبایی بسته بندی
  2. درج کامل اطلاعات محصول بر زوی بسته بندی
  3. تنوع در وزن
  4. رعایت موارد بهداشتی و پلمپ

همه این موارد مهم می باشند اما متاسفانه فقط به مورد یک توجه ویژه می شود در کشور ما و برای زیباسازی بسته بندی عمدتا از کارتن های ۳و ۵و ۱۰ کیلویی چاپ لمینت استفاده می شود.
در کشور ما اطلاعات کامل محصول مخصوصا کشمش بر روی بسته بندی چاپ نمی شود به عنوان مثال تاریخ تولید و انقضا ندارد که بسیار مهم است.
در مورد گزینه سوم یعنی تنوع وزن بسته بندی نیز مشکلات جدی در خشکبار و بویژه کشمش داریم، همه ما می دانیم که مشتری نهایی در کشور های اروپایی هیچوقت اقدام به خرید یک کارتن ۱۰ کیلویی کشمش نمی کند و علاقه آن ها معمولا بسته بندی ۱۰۰ گرمی و بطور کلی وزن سبک است و این در حالی است که عموما کشمش ما در بسته بندی ۱۰ کیلویی صادر می شود که این باعث می شود در مقصد مجدد بسته بندی شود با یک برند و لیبل دیگر.
رعایت موارد بهداشتی نیز در بسته بندی های ما ضعیف است و پلمپ بودن یکی از این موارد است، یک چسب شیشه ای یا منگنه زدن بر روی کارتن، مشتری پسند نمی باشد، علاوه بر مشتری پسند نبودن این امر باعث می شود با گذشت زمان از کیفیت محصول در اثر ارتباط با هوا نیز کاسته شود.

بسته بندی ۵ کیلویی صادراتی کشمش

بسته بندی کشمش پلویی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع بسته بندی های موجود و انجام یک خرید مناسب در بسته بندی شیک و استاندارد می توانید با همکاران متخصص ما که شماره ایشان در تماس با ما سایت درج شده است تماس حاصل نمایید.با سپاس گروه تولیدی تجاری فرا رابطان جهان آرا(فرا سیناپس)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما