دستگاه زعفران پاک کن پیشرفته ایران

دستگاه زعفران پاک کن ساخته شده در ایران انواع متفاوتی دارد و در قرارداد های مختلف عرضه می گردد.پیشرفته بودن مهمترین عامل قیمت گذاری می باشد.همه نمونه ها تضمین شده و اما شرایط عقد قرارداد انحصاری چگونه است؟
در حوزه زعفران که بسیار حوزه مهمی برای کشور ما می باشد از نظر اقتصادی، محققان ما هرگونه خلاقیتی داشته باشند باز هم کم است.


توجیه اقتصادی کاشت زعفران از نظر نیاز بسیار کم آبی و قیمت بالای فروش محصول نهایی آن و همچنین نیاز کم به مراقبت و نیروی کارگری و البته عدم استفاده از سموم کشاورزی باعث شده که کاشت آن در کل کشور مورد استقبال کشاورزان قرار گیرد.
بصورت قاچاق و شاید هم مجوزدار، استان فارس و استان اصفهان و همدان بیشترین مراکزی می باشند که پیاز زعفران خراسان به آن ها وارد شده است که تولید ایران را از ۳۰۰ تن سرگل زعفران بالاتر برده است.
و همین تولید زیاد و همچنین بوجود آمدن رقیب های جدیدی برای ایران در عرصه جهانی.کشور های مثل چین،اسپانیا و هلند که بسیار پیشرفته وارد گود زعفران شده اند می طلبد که تغییرات گسترده ای در همه قسمت های حوزه زعفران از کاشت گرفته تا برداشت و فراوری محصولات نهایی ایجاد نماییم تا توان رقابت خود را حفظ نموده و الا قطعا با ورود چین و هلند به کاشت و تجارت زعفران تا چند سال آینده ایران مانند سایر اقلامی که زمانی بدون رقیب بود و اکنون توان رقابتی خود را کامل از دست داده است، در زعفران هم بازار جهانی خود را نیز صدرصد از دست خواهیم داد.

کاشت زعفران گلخانه ای در چین

دستگاه زعفران پاک کن

همانطور که در تصویر بالا مشخص است چین با توجه به ارزش اقتصادی بسیار بالای زعفران دست روی این کالا نیز گذاشته است و این کشور تا کنون به همه جهانیان نشان داده که رقابت با آن ها بشدت سخت است. اما تنها رقیب ما در بین الملل فقط چین هم نیست. فیلم زیر اسپانیا را نشان می دهد که چقدر صنعت زعفران خود را رشد داده و مکانیزه نموده است

فیلم دستگاه برداشت زعفران مکانیزه اسپانیا

چاره چیست؟
تنها راه نجات این است که خود را در تولید و فراوری زعفران پیشرفته و بروز کنیم با سیستم سنتی نمی توانیم در آینده بسیار نزدیک حرفی برای گفتن در صحنه جهانی داشته باشیم.
حمایت از محققان و مخترعان ما را می تواند برای زنده ماندن در بازار بین المللی زعفران بیمه کند.
در این راستا با توجه به سوابق کاری و تحقیقاتی، گروه تولیدی تجاری فراسیناپس به عنوان بزرگترین شرکت فعال در زمینه متحول نمودن صنایع سنتی مطرح می باشد و البته که سیاست کاری این گروه حتما بها دادن به جوانان، ایده های جدید و نوآورانه نیز می باشد.
برای اطلاع از انواع مدل ها زعفران پاک کن و شرایط قرارداد فروش دستگاه های ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ کیلویی می توان با متخصصان سایت فراسیناپس تماس گرفته و اطلاعات کامل دریافت نمایید.
در ضمن اینکه چناچه ایده خوبی برای تغییر در شیوه های سنتی کشاورزی، صنعتی و… نیز دارید باز هم تمام قد حمایت و در تجاری سازی یاریتان خواهیم نمود حتما به تماس با ما سایت فزاسیناپس مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما