سایت فروش انواع محصولات اعلاء زعفران خراسان

فروشگاه و خرید اینترنتی، آسان ترین راه برای حذف واسطه و دلال می باشد.آیا سایت معتبری که در زمینه زراعت،خرید و فروش محصولات درجه۱ و اعلاء زعفران بصورت تخصصی در خراسان کار کند وجود دارد؟
قوی ترین شرکت ها در دنیا، واحدی دارند به نام واحد R&D
در امروز دنیا، اگر شرکت خصوصی خواسته باشد پابرجا بماند بایستی آینده نگر باشد.
کافیست برای آینده نگر بودن شرکت های معتبر دنیا را برسی نماییم آن ها چکار کرده اند ما هم همان کار را انجام دهیم.همین و دیگر هیچ
در ابتدا شاید بتوان یک شرکت یا واحد تولیدی ایجاد نمود اما چیزی که از احداث شرکت بسیار مهمتر است این است که شما بتوانید شرکت خود را حفظ نمایید.
این امر با احداث واحد R&D امکان پذیر می باشد.کار این واحد طراحی و توسعه می باشد و همواره با پژوهش سعی می کند راه های بروز ماند و قابل رقابت بودن شرکت را ارائه نماید تا شرکت از رقبای خود عقب نماند.
به عنوان مثال در بازار سنتی اگر بخواهیم محصولاتی که شرکت های فعال در زعفران ارائه می نماید را بیان کنیم می توان به مواردی نظیر:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
  • زعفران ممتاز
  • زعفران نگین
  • زعفران پوشال
  • اسپری زعفرانی 

را نام برد.

انواع محصولات زعفران ایران

انواع محصولات زعفران ایران

جالب است بدانید که شرکت هایی که در ایران زعفران را کار می کنند هیچکدام واحد R&D نداشته و تقریبا می توان گفت که به خام فروشی مشغول می باشند.
و اگر سایت های آن ها را نگاه کنید می بینید که یا اصلا سربرگ پژوهشی ندارند یا اگر داشته باشند مدت هاست مطالب اصلی سایتشان بروز نشده چه برسد به اینکه محتوا های واحد اختراع و پژوهش خود را بروز کنند.

اما ما نوید ویژه ای داشته و آن راه اندازی واحد R&Dدر گروه فراسیناپس بوده و ان شاء الله تصمیم داشته باعث و بانی این تغییرات بروز در تجارت و فرآوری زعفران شویم بطوری که علاوه بر ارائه زعفران به دلخواه و سفارش مشتری، کالا های جدیدی از اجزا مختلف زعفران تولید نموده و اقدام به صادرات و فروش در بازار داخلی و خارجی نماییم.
در این راستا دچار غرور نیز نشده ایم از همه بزرگان این صنعت و تجار محترم دعوت به همکاری برای رشد در حوزه زعفران می نماییم.
همانطور که در سربرگ سایت فراسیناپس نیز مشاهده می نمایید بخش محصولات خوراکی و دارویی و زیربخش زعفران مربوط به تجارت و فروش محصولات سنتی بوده و سربرگ تجاری سازی اختراعات را نیز مشاهده می کنید که این همان خروجی واحد توسعه و تحقیق ما در زعفران و سایر حوزه های کاری دفتر مرکزی فراسیناپس می باشد.
آخرین کار آن فرآوری زعفران و ساختن محصول جدید از برگ گل زعفران می باشد که در دنیا بی نظیر است.
اطلاعات خود را حاضریم برای رشد بازار زعفران کشورمان به رایگان در اختیارتان بگذاریم فقط با یک تماس،به تماس با ما سایت مراجعه نمایید.ثبت سفارش خرید محصولات عمده نیز از این طریق می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما