صادرات کشمش انگوری ارزان درجه یک ملایر به عراق

صادرات کشمش انگوری ارزان ملایر به عراق آسان شد. قابل توجه ایرانی های مقیم عراق. عراق یکی از مشتریان اصلی انواع کشمش های ارزان ایرانی به حساب می آید که سالیانه مقادیر زیادی از کشمش های نوع درجه یک به این کشور صادرات می شود. شما نیز براحتی می توانید تبدیل به صادر کننده کشمش به عراق و صادرکننده کشمش به اربیل عراق و کردستان شوید.

بازار خشکبار عراق به صورت کلی به دو بخش اصلی از لحاظ کیفیت و قیمت خرید محصول مشتریان تقسیم بندی می شود. یک بخش آن که مربوط به شهرهای واقع در کردستان عراق است مانند شهرهای اربیل، کرکوک و سلیمانیه که مردم این مناطق بخاطر ثروت و سطح معیشت بالا از محصولات باکیفیت و مرغوب استفاده می کنند.
بخش دوم نیز بقیه شهرهای عراق مانند بغداد و کربلا که سطح درآمد مردم در این قسمت ها پایین است و مشتریان از محصولات ارزان و کیفیت پایین تر استفاده می کنند. از همین رو تولیدکنندگان کشمش ایرانی نیز باتوجه به نیاز این مناطق محصول مورد نظر را تولید می کنند.

صادرات کشمش انگوری ارزان به عراق

صادرات کشمش ایران به عراق داغ تر و آسان تر از همیشه شده است.

و در این میان نقش ایرانی هایی که مقیم عراق شده اند حائز اهمیت است زیرا که به تجربه اثبات شده است که بیشترین معاملات انجام شده بین ایران و عراق از طریق رایزنی این اشخاص بوده است زیرا که این افراد از نیاز های عراق باخبر بوده با تجار عراقی ارتباط برقرار نموده و از پتانسیل های ایران نیز آگاهند و با استفاده از چانه زنی بین دو طرف معاملات را جوش داده و سود خوبی هم نصیب خودشان می شود.
گروه فرا سیناپس نیز در این زمینه ارتباطات خوبی برقرار نموده و از ارتباطات جدید نیز به گرمی استقبال می نماید.

صادرات کشمش انگوری ارزان به قطر

دشواری صادر نمودن کشمش به قطر بر کسی پوشیده نیست، اما گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس، با سابقه چندین ساله در امر فروش کشمش و خشکبار به قطری ها، برای این مورد نیز گزینه های راحت تری پیشنهاد خواهد نمود.
برای اضافه شدن به جمع ما فرا سیناپسی ها کافیست به تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما