صادرات کشمش تیزابی کارتنی و تازه بسته بندی شده

صادرات کشمش تیزابی تازه فراوری شده انجام و در بسته بندی های شیک صادراتی در انواع مختلف کارتنی و پلاستیکی به بازار عرضه شد. بهترین کشمش برای صادرات به گرجستان کدام است؟ چه اطلاعاتی بر روی بسته بندی درج می شود؟
کشمش تیزابی محصولی است که در داخل کشور ما تولید و با برند ایران به جهان عرضه می شود.
به طور کلی کشمش در ذائقه مردم جهان به عنوان یک میان وعده خوب و سالم محسوب می شود زیرا که مضرات انواع تنقلات به همگان اثبات شده و کشمش به دلیل خواص فراوانی که دارد جایگزین طبیعی خوبی برای این مواد غذایی مضر خواهد بود.
با رشد انواع بیماری های لاعلاج در بین مردم متخصصان تغذیه بر آن شده اند تا عادات غذایی و مخصوصا تنقلات را تغییر دهند و مردم بیشتر به طرف مصرف مواد غذایی طبیعی نظیر خشکبار سوق داده شوند.
کشمش آفتابی، سبز، مویز و تیزابی یکی از مواردی می باشند که همواره مصرف آن ها توصیه می شود.
تلاش متخصصان تغذیه در کشور های اروپایی زودتر نتیجع داده و روند مصرف این کالا در این منطقه بسیار رو به بالا می باشد و بسیار زیاد متقاضی واردات کشمش از کشور ما شده اند، یکی از کشور هایی که مشتری پایه ثابت کشمش ایرانی می باشد گرجستان است.
گرجستان علاوه بر مصرف داخلی کشمش، برای ما نقش مسیر ترانزیتی به اروپا را نیز دارد.
شنیده ها حاکی از آن است که بنابه شرایط و قوانین کشورمان تولید برخی محصولات از کشمش در خاک ما مجاز نمی باشد از این رو گرجستان و البته پاکستان این کار را انجام می دهند و بعد از خرید کشمش ایرانی آن را فراوری و تبدیل به انواع محصولات الکلی نموده و به اروپا صادر می نمایند.
در هرصورت ایجاد این خط ترانزیت کالا مشکلات رکودی بازار را در حوزه کشمش تا حدودی حل نموده است و بازار این محصول را داغ نموده.
البته این مدل ترانزیت زحمت بسته بندی را نیز از روی دوش ما برمی دارد و با کیسه می توان کالا را صادر نمود.
این گونه مشتریان معمولا کشمش آفتابی را می پسندند.دلیل آن را در سایر کامنت ها تشریح خواهیم نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات کشمش تیزابی

کشمش آفتابی مرغوب بازار تاکستان

اما کشمش های تیزابی تازه تولید شده نیز بیشر برای مصارف خانگی و صنایع غذایی استفاده دارند که برترین بسته بندی ها را می طلبد. در بازار کشور ما تولید کنندگان کشمش تنوعی زیادی در بسته بندی ندارند و این باعث کم کردن اشتیاق در خرید می باشد از این رو گروه تولیدی تجاری فراسیناپس برای این مشکل تیم خلاق چاره جویی تشکیل داده و بزودی شیک ترین بسته بندی ها را به بازار ارائه خواهد نمود.
حتی خود ما دیگر از بسته بندی های تکراری خسته شده ایم چه برسد به مشتریان بازار کشمش ایران.
از طریق این مرکز صادرات انواع کشمش اصیل ایرانی با طعم دلچسب و بی بدیل هم اینک با سایر کشورها امکان پذیر بوده و از شما نیز دعوت می شود از طریق این مجموعه محصولات خود را تامین نمایید.
تماس با ما سایت را لطفا ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما