صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک کارتونی به اروپا

صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک ایرانی و وارداتی از ایران امکان پذیر گشت. کشمش مویز سیاه درجه یک، اعلا و صدرصد ارگانیک تولید شد. روستاهای کوهستانی مکان های خوبی برای کاشت انگور سیاه می باشند. دلیل این امر و نوع بسته بندی و کارتونی که برای صادرات استفاده می شود را در ادامه مطلب ببینید. اروپایی ها بیشتر کدام کشمش مویز را دوست دارند، ایرانی یا ازبکستانی؟
در برخی از روستاهای کوهستانی استان شیراز رویت شده است که تاکستان های فراوان انگور موجود است، تعاونی های روستایی برای کمک به باغداران برای فروش کشمش های تولیدی آن ها تشکیل شده است.

صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک ایرانی هسته دار

صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک

در این تعاونی ها باغداران و اطرافیان آن ها دور هم جمع شده و کشمش مویز های تولیدی خود را دم گیری و بوجاری می کنند و سپس آن ها را داخل کارتون های ۱۰ کیلویی که درون آن یک لایه پلاستیک است می ریزند و برای فروش به بازارها عرضه می کنند.
این پلاستیک کمک می کند تا رطوبت موجود در مویزها حفظ شود و محصول خشک نشود.
با توجه به رویت انجام شده و انجام تحقیقات میدانی کارشناسان ما به این نتیجه رسیده اند که کاشت انگور سیاه از انواع مختلف با هدف تولید مویز در این مناطق باعث می شود محصول نهایی عاری از کود های شیمیای و بدلیل سرما، بی نیاز به سم پاشی تولید شود و بدین ترتیب می توان این محصول را از نوع ارگانیک دسته بندی نمود.
این نوع کشمش بدلیل هسته دار بودن نیز بسیار خاصیت دارد زیرا همانطور که می دانید هسته کشمش مخصوصا نوع مویز آن خاصیت های زیادی دارد.
امتیاز ارگانیک بودن مهمترین فاکتوری است که این محصول را اروپا پسند می نماید. اطلاعات کامل تر آن در کشمش مویز دانه دار موجود خواهد بود.

صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک وارداتی

صادرات کشمش مویز سیاه درجه یک

کشمش مویز وارداتی که از ازبکستان وارد ایران شده و به بیشتر کشور های جهان ارسال می گردد، رقیب مویز ایرانی می باشد.

در اروپا نتیجه این رقابت باخت کشمش مویز هسته دار ایرانی بوده است.

اروپایی ها اصلا علاقه ایی به کشمش های هسته دار نداشته و کشمش مویز بی هسته را می پسندند.

البته خوبی این باخت این است که مسیر ترانزیت کشمش مویز ازبکستان باز خود ایران است.

شرکتهای وارد کننده کشمش مویز خارجی در این زمینه سود های خوبی را برای کشور ما به ارمغان می آورند. برای خرید از آن ها بر روی لینک کلیک نمایید.

برای خرید تناژ این محصول و گرفتن اطلاعات جانبی آن در مورد صادرات آن می توان با همکاران گروه فرا سیناپس ارتباط گرفت.
تماس با ما سایت را ببینید حتما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما