صادرکننده کشمش اعلا ایران به دبی

صادرکننده کشمش سبز کاشمر و تیزابی ملایر به کشور های همسایه و اروپا چه شرکت هایی می باشند؟ سود صادرات بیشتر است یا بازار داخل؟ در حوزه انواع مدل کشمش اعلا تولید شده در ایران چه برندی برترین صادرکننده به روسیه، اکراین و دبی می باشد؟ راه های ارتباط با صادرکنندگان کدام است؟ واقعیت این است که اکثر تولید کنندگان خشکبار همواره به صادرات محصول خشکبار خود فکر می کنند
بدون تردید یکی از بهترین جایگزین هایی که می توان برای فروش نفت کشور در نظر گرفت صادرات محصولات خشکبار می باشد که می توان ارز بالایی به کشور وارد کند و کشور ما را از فروش نفت بی نیاز کند.
و اما وارد شدن در بحث صادرات خشکبار برای تولید کنندگان نیز بسیار پرسودتر از بازار داخل می باشد زیرا که هم قیمت دلار در کشور ما بالاست و هم اینکه مشتریان خارجی برای خشکبار ایرانی هزینه های خوبی می پردازند و به این دلایل همواره تولید کننده برای کسب سود بیشتر به صادرات نیز فکر نموده و تمام تلاش خود را خواهد نمود که صادرکننده کشمش نیز بشود.
البته شایان ذکر است که با اینکه کشور ما در زمینه تولید خشکبار به خصوص کشمش در رتبه های بالای جهانی قرار دارد اما با توجه به کم توجهی و برنامه ضعیف دست اندرکاران این امر، امروزه رتبه کیفیت و فروش کشور ما نسبت به دیگر رقبا پایین تر آمده است اما باز هم بازار صادراتی سودمندتر است.
و باز هم امید می رود توجه بیش از پیش به کیفیت محصولات تولیدی و کیفیت بسته بندی در حد استانداردهای روز جهان می تواند این عقب ماندگی مخصوصا از سمت تولیدکنندگان و صادرکننده کشمش جبران شود.
جالب است که بعضی از تولید کنندگان با وجود اینکه محصول بسیار عالی تولید می کنند اما به راحتی تا کنون نتوانسته اند پا در راه صادرات بگذارند و فکر خود را جامه عمل بپوشانند.
از این رو برترین کارشناسان خود را برگزیده ایم تا در راستای مشاوره و آموزش و برای کمک به تولید کننده ایرانی تمام وقت خود را صرف نمایند در باب صادرات.
لذا چناچه تولید کننده انواع خشکبار می باشید و علاقه مند به صادرات و یا اینکه تاجر هستید و مشتاق محصول درجه۱ صادراتی، از شما دعوت می شود به سایت فرا سیناپس،برترین صادرکننده کشمش ایرانی مراجعه نموده و قسمت تماس با ما سایت را ملاحضه نمایید تا بتوان با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار نمایید.
با سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما