عرضه کشمش در بورس بهترین سبز ممتاز و انواع آفتابی سیاه

عرضه کشمش در بورس کشمش ایران کلید خورد و درصدی از تولیدکنندگان اقدام به عرضه بهترین نوع کشمش سیاه و کشمش سبز قلمی به بازار نمودند. کشمش آفتابی ممتاز و درجه یک باید به رنگ قهوه ای تیره مایل به سیاه باشد.انواع کشمش مرغوب آفتابی کدامند؟
کشمش از نوع آفتابی به صورت کم و بیش در شهرهای مختلف مانند ملایر، بناب، قوچان و یزد تولید می گردد. اما بیشترین مقدار تولیدی از این نوع کشمش در شهرستان تاکستان است.
دلیل اینکه باغداران در این شهرستان بیشتر از این روش برای خشک کردن محصولات استفاده می کنند بخاطر این است که هوای این شهر بیشتر روزهای سال آفتابی است و موقعیت مناسبی برای استفاده از این موهبت رایگان برای خشک کردن انگور است. کشمش تولیدی تاکستان از بالاترین مرغوبیت در بین دیگر کشمش های تولیدی نقاط مختلف کشور برخوردار است.
البته روش ساخت کشمش آفتابی بدلیل این که انگور در هوای آزاد و انواع آلودگی ها قرار می گیرد درست نیست، اما با استفاده از تکنولوژی های ثانویه می شود این مشکلات را برطرف نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عرضه کشمش در بورس خرید و فروش خشکبار

عرضه کشمش در بورس

بورس ایران چند وقتی هست که بحث بورس کالا  و عرضه کشمش در بورس را مطرح نموده و استارت کار با زعفران و جو نیز زده شده. اما برای کشمش فعلا بورس های مراکز خرید و فروش معتبر، فعال هستند.

پر کارترین بورس فروش کشمش فعال در ایران مطعلق به گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس می باشد که بدلیل استقبال مردمی تعداد کشاورزان و کارخانه داران مرتبط با آن هر روز زیادتر می گردد.

در این بورس که در نزد بازاریان به بورس بازار کشمش تهران نیز معروف می باشد همه انواع کشمش داخلی و وارداتی خرید و فروش می شوند و سبد کالایی آن بسیار متنوع است. یکی از بهترین محصولات که در این بورس عرضه شده است:

  • کشمش سبز کاشمری
  • کشمش آفتابی تاکستان
  • کشمش مویز وارداتی

اما مشخصات یک کشمش آفتابی خوب برای خرید چیست؟
تفاوت زیادی در انواع کشمش آفتابی که تولید می شود و در سبد کالایی شرکت عرضه می گردد وجود دارد. و اگر بر روی لینک آن کلیک نماید اطلاعات کاملتری همراه با عکس پیدا خواهید نمود. بطور خلاصه

  1. گوشتی بودن
  2. رنگ و طعم
  3. ارگانیک بودن

این مشخصات کیفیت کشمش آفتابی را تعیین می نماید. برای اتصال به دست اول تولیدی این محصولاتی که بصورت عمده روانه بازار های صادراتی می شوند همکاران ما پیشنهادات اغوا کننده ایی خواهند داشت با ایشان تماس حاصل نمایید از طریق تماس با مای سایت فراسیناپس.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما