فروشنده کشمش سبز کاشمر

کشمش سبز کاشمر

این نوع کشمش سبز رنگ ، دانه دار و دراز است و در شمال شرق ایران تولید می شود و چون مرکز تولید آن شهری بنام کاشمر است این محصول به نام کشمش کاشمری معروف شده است . از نظر ماندگاری بسیار مقاوم بوده و طعم آن بسیار لذیذ است. شهرستان کاشمر با داشتن ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار تاکستان به جهت تولید انگور لطیف و کشمش بی نظیرش، شربت خانه خراسان نام گرفته است. این محصول به لحاظ لطافت، شیرینی، زود رسی و عاری بودن از آلودگی های خاکی و تماس نداشتن خوشه با خاک منحصر به فرد است به طوری که انگور کاشمر به خاطر عدم استفاده از سموم شیمیایی در مراحل کاشت و داشت، فاقد هرگونه بقایای سموم است. ۲۵ درصد انگور کاشمر به مصرف تازه خوری می رسد و ۷۵ درصد دیگر به کشمش تبدیل می شود. کشمش تولیدی کاشمر که به دو صورت سبز و طلایی فرآوری می شود با عنوان کشمش سبز قلمی کاشمر شهره آفاق است که مورد تقاضای کشورهای بسیاری قرار گرفته است. کشمش کاشمر با بسته بندی های ۳ کیلویی تحت عنوان کشمش سبز قلمی کاشمر در سطح کشور شناخته شده و از شهرت جهانی نیز برخوردار است. کیفیت بالا، رنگ و طعم، وضعیت کشمش کاشمر را در سطح بالایی قرار داده به طوری که این محصول جایگاه واقعی خودش را در سطح ملی و صادرات پیدا کرده است .از مهمترین مراکز تولید انگور در منطقه کاشمر شهر کندر با سابقه تاریخی بسیار طولانی می باشد که در آن انواع مختلف انگور از جمله انگور عسکری،پیکامی ،پیش رس (یاقوتی)،سپیدداری،ریش بابا، صاحبی،رزقی،دیوانه ، لعل ،بج،سیاه، سیاه سرخی،مسکه و … کاشت می شود.عمده محصول انگورهای عسکری و پیکامی به کشمش های زرد و سبز تبدیل می شود و سایر ارقام عمدتابه صورت تازه خوری مصرف می شوند.

فروشنده کشمش سبز کاشمر

ویژگی های بارز کشمش سبز کاشمر

ویژگی های بارز کشمش سبز کاشمر انواع کشمش و مویز شیراز دارای ارقام مختلفی است که در بین آنها کشمش آفتابی بوانات به دلیل شاخصه های بارزی که دارد دارای مشتریان زیادی می باشد، این محصول در روی زمین و در معرض نور آفتاب بدون افزودن هیچ گونه ماده ای به دست می آید و به دلیل سالم و طبیعی بودن و وجود مواد مغذی فراوان خواص دارویی زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز قلمی خلیل آباد

بسیاری از فروشنده کشمش کاشمر در ایران وجود دارند که میتوانید به صورت عمده و کیلویی خرید کنید.

قیمت کشمش سبز کاشمر

قیمت کشمش سبز کاشمر

بیشتر بخوانید: کشمش ممتاز صادراتی

کشمش سبز یا آجیلی که در دنیا به نوعی تولید آن منحصر بفرد می باشد. کشمش زرد قلمی که در واقع همان محصول سبز است منتها میزان گوگردزنی در آن به حدی است که این کشمش، طلایی رنگ می شود. این محصولات عموما در بسته بندی های زیر عرضه می شود:

کارتون ۳ کیلویی

کارتون ۵ کیلویی و کارتون ۱۰ کیلویی

قیمت کشمش سبز کیلویی ۱۰ هزارتومان میباشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما