فروش عمده کشمش سبز ممتاز اعلا صادراتی

فروش عمده کشمش سبز ممتاز اعلا برای کشور های جنوب شرق آسیا و اروپا با بسته بندی های بسیار شیک و در کارتن و پلاستیک های چیپسی ۲۰۰ تا ۷۰۰ گرمی نیز اماکان پذیر شد. کارخانه تولید کننده کشمش با بالاترین سطح تکنولوژی در ایران راه اندازی گردید. برای خرید بهترین محصولات کشمش صادراتی این کارخانه چگونه اقدام نماییم؟ رقیب های جهانی کشمش ایران کدام کشور ها می باشند و برای رقابت پذیری کشمش در بازار های بین المللی چه راه کار هایی موثر است؟

آمار صادرات کشمش ایران قابل تامل است. ایران اولین تولید کننده کشمش جهان و سومین تولید کننده محصول استراتژیک انگور جهان شد.

کارخانه مدرن تولید انواع کشمش

فروش عمده کشمش سبز ممتاز

راه رقابت پذیری بیشتر محصول کشمش ما در بازار های بین المللی تقویت و بروز نگه داشتن خطوط تولید می باشد. کارخانه کشمش کاشمر جزو محدود واحد های تولیدی کشمش می باشد که توانسته است به توان رقابتی کشمش سبز ایرانی در جهان بیافزاید.

این توان رقابتی بالا باعث گردیده که کشمش سبز ایرانی پای خود را فراتر از خاورمیانه و کشور های  حاشیه خلیج فارس گذاشته و بیشتر در جهان بنام ایران شناخته و برند شود.

انواع کشمش صادراتی اعلا ایران

فروش عمده کشمش سبز ممتاز

کشورهای جنوب شرق آسیا، اروپا و کانادا و استرالیا مقصد خشکبار ایرانی و مخصوصا کشمش سبز کاشمری می باشند. به غیر از کشمش سبز، انواع کشمش درجه۱ که به این کشور ها ارسال می گردد و مورد پسند آن ها می باشد در لینک مربوطه بیان شده است و بصورت تخصصی برسی گردیده.

در این مقاله کوتاه تجاری انواع بسته بندی کشمش سبز صادراتی که این مناطق آن را می پسندند بحث و برسی خواهد شد.

فروش عمده کشمش سبز ممتاز اعلا کارتنی

فروش عمده کشمش سبز ممتاز

کشمش سبز پیکامی در همه کشور های تاپ دنیا طرفداران خاص خود را دارد و با توجه به اینکه خاستگاه اصلی آن شهرستان کاشمر در ایران است و رقیبی در جهان ندارد، محصولی بی نظیر و لوکس برای صادرات خواهد بود.

البته تعداد محدودی رقیب نیز برای این کشمش هویدا می باشند که در لینک رقیب های جهانی کارخانه کشمش کاشمر به آن پرداخته شده است.

اما حتی با وجود این جایگاه رفیع برای کسمش سبز ایرانی باز هم بایستی نکاتی رعایت گردد تا در صادرات آن تاجران ما موفق تر باشند.

بسته بندی کشمش برای صادرات

بسته بندی شیک و مناسب برای صادرات یکی از این موارد است.

اصولا کشور هایی که ثروتمند و سطح بالا می باشند بسته بندی کارتنی را اصلا نمی پسندند. و تولید کنندگان ما اصرار به تولید و فروش کشمش با این بسته بندی دارند.

فروش و صادرات کارتن ۵کیلویی کشمش یا ۱ و ۱۰ کیلویی از آن فقط بدرد بازار داخل می خورد. و برای صادرات کشمش به کشور های دیگر بهترین گزینه بسته بندی های غیر کارتنی می باشد.

لذا اگر جزو عمده فورشان خشکبار در بازار تهران هستید و یا بدنبال خرید محصول عمده مناسب کشمش با قیمت ارزان و کیفیت خوب برای بازار های داخلی می گردید و می خواهید به لیست عمده فروشان و دفاتر نمایندگی های کارخانجات بازار کشمش تهران دسترسی پیدا کنید، بر روی لینک آن کلیک نمایید.

اگر نیز تاجر و صادرکننده این محصول می باشید و می خواهید با توجه به نیاز کشور مقصد خود، یک کشمش خوب و مناسب انتخاب نمایید در این محتوا بصورت مختصر توضیح داده شده است که چه کشمشی و از کجا آن را بخرید بهتر است. و برای دسترسی به مطالب کامل تر در این زمینه پیشنهاد می گردد صادرات کشمش ایران را دنبال نمایید.

در مقاله صادرات کشمش ایرانی بصورت کاملا تخصصی همه کشور های وارد کننده کشمش ایرانی، مورد بحث قرار گرفته و با توجه به فرهنگ هر کشوری، کشمشی که آن کشور بیشتر می پسندد نیز معرفی می گردد.

برای کسب اطلاعات مختصر، در ادامه همراه ما باشید.

فروش عمده کشمش سبز ممتاز اعلا بسته بندی ۲۰۰ گرمی

فروش عمده کشمش سبز ممتاز اعلا بسته بندی ۲۰۰ گرمی

امروزه بیشترین محصولات غذایی ایرانی که بصورت فله صادر می شوند، در کشور های اولیه بسته بندی مجدد شده و بنام آن ها به کشور های ثالث فروخته می شوند.

بیشتر محصولات ما با این موضوع مواجه هستند.

زعفران، خرما، کشمش و…

عدم شناخت بازار های بین المللی و البته کرختی واحد های تولیدی ما دلیل این موضوع می باشند.

اگر یکی از بسته بندی های کارتن ۱۰ کیلویی کشمش را برداریم و به کشوری مثل ژاپن ببریم برای بازاریابی چهره به چهره. شاید اصلا کسی ما را تحویل نگیرد و به چشم محصول بی کیفیت تولیدی در کشور های جهان سومی به آن نگاه نمایند.

بسته یندی استاندارد برای فروش خشکبار در این مدل کشور ها، بسته بندی ۲۰۰ گرمی کشمش در پلاستیک های چیپسی است.

لیست قیمت فروش کشمش سبز ممتاز اعلا درب کارخانه

فروش عمده کشمش سبز ممتاز

کارخانه کشمش کاشمر در انواع بسته بندی های مورد پسند بازار داخلی و خارجی قدم هایی برداشته است و از همه تجار و تولید کنندگان کشمش دعوت به همکاری می نماید.

لیست قیمت فروش این محصولات در نرخ های بسیار متنوع ارائه می گردد و از طریق تماس مستقیم و بدون واسط با مدیر فروش گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس می توان قیمت های روز را دریافت نمود.

نمایندگی فروش کشمش سبز ممتاز اعلا

 

نمایندگی کارخانجات کشمش فراسیناس در شهر ها و کشور های مختلفی دایر بوده و برای همه مشتریان شرکت نیز این امکان فراهم است که بجای مشتری بودن، در هر شهر و یا کشوری که فعالیت دارند، تبدیل به نمایندگی شوند.

برای انجام بهترین خرید ها همراه ما باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما