فروش کشمش زرد طلایی اعلا صادراتی بناب

فروش کشمش زرد در انواع پلویی و قلمی این روز ها پررونق و اربیل و سلیمانیه عراق مقصد خشکبار ایران شده است. کشمش زرد که در بازار بیشتر با نام طلایی شناخته می شود محصول شهر بناب و در انواع مختلف درجه یک داخلی و صادراتی در اربیل به فروش می رسد.

خرید و فروش کشمش زرد پلویی صادراتی بناب

فروش کشمش زرد

چه اتفاقاتی در مسیر تولید و تجارت بین المللی آن می افتد تا محصول به مصرف کننده نهایی برسد؟
شرایط عقد قرارداد برای مشتریان دائمی چیست و شرایط پرداخت چیست؟
عراق چه محصولی را می پسندد؟
کارخانجات تولید و بسته بندی کشمش، محصول را به صورت فله در گونی های بزرگ از باغداران خریداری می کنند. آن ها مراحل مختلفی تا رسیدن به محصول نهایی که همان کشمش بدون دم، بدون خاک و سنگ ریزه باشد را انجام می دهند.

به همین دلیل عرف می باشد زمانیکه مشتری به آن ها سفارش تولید کشمش را می دهد، درصدی از مبلغ نهایی را به عنوان پیش پرداخت از مشتری دریافت می کنند. برای اینکه با این پول بتوانند کشمش فله خوبی از کشاورز خریداری کرده و درصدی از هزینه های تولید را نیز جبران نمایند. باقی پول محصول نهایی را نیز در زمان تحویل به مشتری از ایشان دریافت می شود.
کار متفاوت شرکت فرا سیناپس در انجام معاملات بین المللی دادن چک تضمین شده بانکی به مشتریان خوب خود می باشد.

خرید و فروش کشمش زرد قلمی بیدانه کاشمر

فروش کشمش زرد

کشمش زرد قلمی کاشمر نیز با همین روش در بازار خرید و فروش و نیز توسط صادرکنندگان به کشور هایی نظیر عراق و امارات صادرات می شود.
اگر مشتری دارید و می خواهید کشمش به عراق  یا کشمش به قطر صادر نمایید، برای گرفتن مشاوره در زمینه خرید انواع کشمش صادراتی ممتاز برای بازار هدف عراق به همکران ما در تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما