فروش کشمش سبز قلمی کاشمر کلاهبرداری بزرگ

فروش کشمش سبز قلمی با بسته بندی بسیار زیبا و شیک صادراتی برای بازار داخل و خارج انجام می شود. کشمش سبز کاشمری بیشترین تقاضا را در داخل ایران دارد. اما یک کلاهبرداری بزرگ در فروش کشمش سبز در بازار داخل در حال انجام است. فروشنده های کشمش سبز چگونه با قیمت ارزان این محصول را در ایران و بازار کلان شهر ها می فروشند؟ تکنیک بازاریابی برای فروش محصول کشمش سبز در بازار داخل چیست؟ چکار کنیم که به عنوان عاملیت توزیع و پخش خشکبار در بازار تهران سرمان کلاه نرود؟ مطمئن ترین کارخانه تولید این کشمش در کجا می باشد؟

بازار تهران مرکز اصلی فروش کشمش سبز قلمی بیدانه کاشمری می باشد. البته این مدل کشمش در کل کشور طرفداران بی شماری داشته و چون به عنوان تنقلات مصرف می شود بیشترین کشمشی است که روزانه استفاده می گردد.

این مدل کشمش از آنجایی که سبز می باشد و دود گوگرد به آن کمتر داده می شود یا اصلا داده نمی شود از نظر سلامت برای مصرف کننده مفید بوده و از این روست که بازار داخلی آن داغ می باشد.

اما این داغی بازار موجب شده عده ایی دلال کشمش، سود جویی نموده و اقدام به تقلب در آن نمایند. کارشناسان بازاریاب شرکت ما به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید و فراوری این محصول با پدیده جالب و فراگیری برخورد نموده اند که لازم دیده شد به عموم عاملین پخش کشمش و تجار خشکبار و بازاریان اطلاع رسانی نماییم.

فروشندگان دلال چگونه کشمش سبز را در بازار توزیع و به عاملین پخش می فروشند؟

کلکی که زده می شود و بازاریان گول می خورند چیست؟

کم فروشی بزرگ.

فروش کشمش سبز قلمی با بسته بندی ۵ کیلویی

اگر شما نیز تاجر کشمش هستید یا فعال در بازار خشکبار ایران می باشید احتمالا به تازگی متوجه شده اید که کشمش سبز کاشمر عموما در کارتن های ۵ کیلویی در همه جا یافت می شوند و این تنها کشمشی است که در کل ایران با این وزن بفروش می رسد.

همه کشمش های دیگر بسته بندی ۱۰ کیلویی دارند.

دلیل این اتفاق چیست؟

چندی پیش بازاریاب های شرکت ما با بنکدار بزرگی صحبت می کردند و جالب است که این بنکدار عزیز به ما می گفت قیمت شما برای کشمش سبز قلمی کاشمر زیاد است و من از دلال این کشمش را ارزان تر می خرم!

برای ما بسیار این حرف باعث تعجب شد!!! چطور می شود که قیمت دلال از قیمت ما که تولید کننده این محصول هستیم ارزان تر باشد.

مگر می شود یک دلال از ما کالایی را بخرد و بعد ارزانتر از خود ما در بازار بفروشد؟

نمونه بسته بندی کشمش سبز کارتن ۵ کیلویی

فروش کشمش سبز قلمی

با تحقیق بیشتر متوجه شدیم یک کلاهبرداری بزرگ در حال وقوع است.

کم فروشی به وسعت کل ایران

کارتن ۵ کیلویی که بازاریان آن را به قیمت کشمش می خرند در حقیقت ۴٫۴۰۰ کیلو داخل آن کشمش دارد و معمولا ۵۰۰ تا ۶۰۰ گرم آن وزن کارتن است که خریدار آن را با قیمت کشمش می خرد از دلال.

در واقع کارخانه با وزن خالص تولید می کند. اما دلال، آن ها را به خریدارن با وزن ناخالص می فروشند و بازاری عزیز گمان می کند که کشمش را ارزان خریده است.

با توجه به رشد تورم در قیمت کشمش و گران بها شدن آن نیز، این عددی که دلال از فروش ۶۰۰ گرم کارتن به ارزش پولی کشمش سود می کند بسیار زیاد خواهد بود.

دلال ها نیز به سرعت در همه ایران این بسته بندی را فراگیر نموده اند تا جایی که اکنون به عرف بازار تبدیل شده است و بیم آن نیز می رود که در سایر کالا ها نیز این اتفاق بیوفتد.

این نگرانی از آنجاست که نظیر این حرکت در فروش شیرینی نیز در حال رخ دادن است.

برای برطرف کردن این رویداد زشت، قوی ترین کارشناس و مدیر فروش شرکت خود را همراه شما نموده ایم. شماره تماس مستقیم ایشان در ذیل مقاله درج شده است.

اگر قصد خرید انواع کشمش را برای بازار ایران و یا صادرات دارید پیشنهاد می شود ابتدا با مدیر فروش گروه تولیدی تجاری فراسیناپس ارتباط برقرار نمایید.

برای خرید و فروش کشمش سبز قلمی حتما به کارخانه ها یا بازاریان معتبر مراجعه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما