فروش کشمش طلایی عمده ارزان برای صادرات به عراق

فروش کشمش طلایی عمده در کارخانجات تولید کننده کشمش پلویی گلدن آغاز شد. مرغوب ترین کشمش کارتنی و شرینگ شده ۴ کیلویی در ایران که برای صادرات عالی باشند چه رقم هایی هستند؟ فروش عمده آن ها به چه صورت انجام می گردد، نقد یا چک؟ بازار هدف خشکبار کدام منطقه از عراق است؟اربیل یا بغداد؟
کشمش سبز و تیزابی در بازار های بین المللی طرفداران خاص خود را دارند و هردو مورد برای صادرات عالی می باشند.
اما درجه یک ترین کشمش برای صادرات به عراق بدون شک کشمش طلایی انگوری می باشد.
این دیدگاه منابع رسمی آماری نداشته و طبق نظر کارشناسان خبره گروه تولیدی تجاری فراسیناپس اعلام می گردد و مبنای آن آمار های درون شرکتی این مجموعه می باشد. این مبنا از چه نشات می گیرد:

  1. تعداد تماس های تلفنی که برای عراق داشته ایم و تقریبا همه آن ها نوع انگوری گلدن را سفارش داده اند.
  2. بار خروجی از کارخانه که باز هم بیشترین آمار را کشمش گلدن از آن خود نموده است.

فروش کشمش طلایی عمده پلویی به تجار عراقی

طبق رویت همکاران ما از بعضی سایت ها و فروشگاه های مجازی که انگار زیاد هم خبره نیستند در بحث خشکبار، مشخص گردید که داده های اشتباهی به تجار و بازارگانان اطلاع رسانی شده است. مثلا در یکی از اینگونه فروشگاه ها این مطلب درج شده که بهترین رقم کشمش برای صادرات به عراق نمونه سبز قلمی است که این مورد کاملا اشتباه بوده و فقط در باب فروختن جنس آن ها انجام می شود.
اما به چه قیمتی؟ تاجر عزیزی که این مطلب اشتباه را بخواند احتمال دارد که برای صادرات کشمش سبز به عراق اقدام کند که بدون شک به مشکل خواهد خورد. البته که کشمش سبز قلمی کاشمر بی بدیل ترین کشمش در جهان می باشد و ما خود مدرن ترین کارخانه کشمش کاشمر را احداث نموده ایم، اما عراق مقصد خوبی برای این کشمش نیست.
اینکه چرا کشمش سبز برای عراق مناسب نیست و چرا نوع گلدن مناسب تر است برای صادرات یه این کشور را قبلا در سلسه مقالات سریالی درج نموده و کاملا بحث کارشناسی شده است که شما می توانید با کلیک بر روی لینک کشمش در عراق آن کامنت را ببینید.
اما در ادامه این مقاله تجاری در مورد کشمش سبز بحث بیشتر خواهیم نمود و جایگاهش را در بازار بین الملل مشخص خواهیم نمود.
اگر کشمش سبز برای عراق خوب نیست به کجا فرستاده می شود؟
کشمش سبز قلمی صادراتی اعلا بیشتر به مقصد اروپا ارسال می گردد.
دلیل اینکه به تاجران عزیز پیشنهاد می گردد که کشمش سبز را به اروپایی ها بفروشند چیست؟
این سوال نیز از دیدگاه کارشناسان تجارت خشکبار کاملا بحث شده است و محتوای مربوط به آن در سایت موجود می باشد و شما می توانید بر روی لینک کشمش در اروپا کلیک نمایید تا بیشتر اطلاعات سالم از طریق کارشناسان خبره گروه فراسیناپس بدست آورید.
اما همه حرفه ای های بازار خشکبار می دانند که مرغوب ترین کشمش سبز جهان در ایران تولید می گردد و مربوط به تولیدات ارزنده شهر کاشمر در استان خراسان رضوی بوده که در سراسر ایران و جهان از طریق گروه تولیدی تجاری فراسیناپس که مستقر در کاشمر می باشد عرضه و پخش مستقیم می شود.
کشمش ها فراوری شده و نرخ آن نیز (البته قیمت عمده) به قیمت درب کارخانه تولیدی می باشد.
این محصولات فقط به صورت عمده به فروش می رسد. کشمش های سبز را اگر با قیمت پایین و ارزان بدون واسطه و دلال می خواهید این امکان برای همه در این مرکز فراهم شده است.

فروش کشمش طلایی عمده قلمی بیدانه به عراق

بجز کشمش سبز که اصلا مناسب برای بازار عراق نیست، نوعی دیگر از این کشمش قلمی با دود دادن ساخته می شود که کشمش طلایی کاشمر است این کشمش صادراتی برای عراق بسیار بازار پسند می باشد و سود خوبی نیز خواهد داشت.

قیمت فروش کشمش طلایی عمده برای عراق

به هرحال مشتری بنا به نیاز خود است که این محصولات را در سایت ثبت سفارش نموده و بدون یک درصد ریسک تمام جنس خود را در هر نقطه جهان که بخواهد تحویل خواهد گرفت. سایت بازار کشمش و انوع خشکبار در ایران به عنوان تخصصی ترین مرکز عرضه این محصولات، آماده همکاری با فعالین عرصه کشمش صادراتی می باشد.
چرا گفتیم خرید از گروه تولیدی تجاری فراسیناپس برای خریدار، بدون یک درصد ریسک می باشد؟ مگر این گروه چه شرایط فروش ویژه ای دارد؟
برای اطلاع در این موارد نیز می توان بر روی لینک خرید تضمینی کشمش از فراسیناپس کلیک نمایید.
همواره فعالیت های این مجموعه را از طریق سایت فراسیناپس دنبال نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت های روز تحویل در مرز بار ها، می توان تماس با ما، وبگاه را ببینید و مستقیم با مدیریت فروش مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما