فروش کشمش کاشمر صادراتی

یکی از محصولات صادراتی کشور ما که ارزآوری آن نسبت به بسیاری از محصولات بیشتر می ‌باشد. کشمش کاشمر از جمله بهترین انواع این محصول در کشور بوده که کیفیت صادراتی بالایی دارد و سالانه مقادیر قابل توجهی از آن در بسته بندی های مناسب به کشورهای دور و نزدیک صادر می ‌شود و درآمدزایی ارزی مناسبی برای کشور دارد. فروش کشمش کاشمر صادراتی با قیمت مناسب توسط فروشنده آن انجام می شود و خریداران در سراسر کشور می توانند این محصول را به راحتی سفارش دهند.

فروش کشمش کاشمر صادراتی

مراحل تولید کشمش کاشمر

مراحل تولید کشمش کاشمر مراحل تولید کشمش کاشمر می تواند بر اساس نوع کشمش تولیدی کاملاً متفاوت باشد. در تهیه کشمش آفتابی کاشمر از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نمی شود و این کشمش ها به صورت خوشه‌ای در آفتاب پهن شده و پس از مدت زمان ۱۵ تا ۲۰ روز به رنگ قهوه ای تیره در آمده و خشک می گردند بعد از این مدت لازم است که انگورها پشت و رو شوند تا میزان رطوبت موجود در آنها به حداقل ممکن برسد.

در روش دیگر از محلول تیز آب برای خشک کردن کشمش ها استفاده می ‌شود و به همین دلیل این کشمش به کشمش تیزابی کاشمر معروف است. مراحل تولید این کشور بدین گونه است که خوشه های کشمش را در داخل سبد قرار داده و سبد را در محلول آماده تیزابی به مدت یک دقیقه فرو می برند سپس سبد را بیرون آورده و خوشه های انگور را در آفتاب پخش می کنند به این ترتیب انگورها در مدت ۵ تا ۸ روز کاملاً خشک و آماده ارائه به بازار می شوند.

نوع دیگر کشمش کاشمر، کشمش سایه خشک است که برای تهیه آن خوشه های انگور را بعد از چیدن در سالن های سرپوشیده قرار می دهند و آنها را با نخ آویزان می نمایند. جریان هوا باید در سالن همیشه در گردش باشد تا انگورها پس از حدود ۲۰ روز خشک شوند. این محصول بهترین کشمش طبیعی کاشمر است و از قیمت بیشتری نیز برخوردار است.

عرضه مستقیم کشمش کاشمر

عرضه مستقیم کشمش کاشمر عرضه کشمش کاشمر به صورت مستقیم توسط فروشنده آن در کشور انجام شود و کسانی که به این چشمش به صورت عمده نیاز دارند می ‌توانند در تماس مستقیم با این فروشنده بدون مراجعه به واسطه ها آن را با نازلترین قیمت ممکن به دست آورند.

عرضه مستقیم از طریق همین سایت به راحتی انجام می ‌شود و خریداران می ‌توانند در مراجعه به این سایت تنها با چند کلیک ساده در بخش فروش سایت سفارش این محصول را انجام دهند و آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در آدرس مورد نظر خود دریافت کنند.

تهیه این کشمش از طرف شماره تلفن های موجود در سایت نیز امکان پذیر است و خریداران با استفاده از لینک شبکه های اجتماعی موجود در سایت نیز می ‌توانند با فروشنده آن ارتباط آنلاین برقرار کنند و به راحتی استعلام قیمت آن را انجام داده و سفارش خود را اعلام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما