قیمت خرید بهترین زعفران پوشال تربت حیدریه

پوشال ممتاز، پوشال نگین کدام گزینه برای خرید، قیمت مناسب تر داشته و کدام بهترین سود را دارد؟ آیا به غیر از تربت حیدریه بازار بکر و جدید دیگری برای تهیه جنس خوب وجود دارد؟
در مورد قیمت خرید زعفران تربت بایستی گفت معمولا نوع نگین نوسانات بسیار شدیدتری نسبت به پوشال دارد.
اما باز این نکته هم هست که زعفران نگین سود آوری بیشتری دارد و آن بدلیل این است که ظاهر مشتری پسندتری دارد.
برای این که دو نوع پوشال ممتاز و پوشال نگین را با هم مقایسه نماییم جهت تجارت و خرید، بایستی ملاک ها و موارد ذیل را در نظر گرفت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تجارت زعفران نگین و پوشال تربت حیدریه

تجارت زعفران نگین و پوشال تربت حیدریه

ملاک ها:

  1. چه میزان سرمایه و پول نقد داریم
  2. اهل ریسک هستیم
  3. به چه بازاری برای فروش دسترسی داریم

در مورد گزینه شماره ۱ باید گفت که در بازار طبیعی(نه بازار با رویداد های خاص) در هر کیلو سرگل زعفران خشک شده، قالبا جنس نگین بخاطر کم تولید شدن و مشتری پسندتر بودن ۱تا ۳ میلیون تومان از زعفران پوشال گرانتر معامله می شود بنابرین سرمایه بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.
در مورد گزینه۲ با توجه به مطالب بالا به تجربه دریافته ایم که نوسانات زعفران نگین شدیدتر از پوشال می باشد مثلا تغییر قیمت در پوشال ۱۰۰ یا ۲۰۰ تومان می باشد و در نگین ممکن است همان ۱۰۰،۲۰۰ باشد یا اینکه شدیدتر ۵۰۰ و حتی ۱میلیون تومان در کیلو از این رو به قول بازاریا باید برای ورود به تجارت نگین دل گنده باشی و اهل ریسک و با یه تکان بازار نترسی و به ضرر جنست را رد کنی. یا رومی روم یا زنگی زنگ.
اما مهمترین قسمت هم بحث دسترسی شخص به بازار هدف می باشد.
به بازار صادرات دسترسی داریم یا داخلی، تهران یا شهرستان! این عامل، قدرت ریسک را افزایش داده یا کاهش می دهد.
در این مورد کارشناسان حرفه ای خود را مسئول مشاوره قرار داده ایم کافیست با ایشان از طریق شماره موبایلی که در سربرگ تماس با ما سایت درج شده تماس بگیرید همه جور خدمات نظیر قیمت روز مشاوره و شرایط خرید و صادرات را بصورت تلفنی در اختیار شما قرار خواهند داد.
اما یکی دیگر از خدمات همکاران ما در بخش زعفران کامنت های سریالی می باشد تا بهترین و کامل ترین خدمت رسانی پیرو آن انجام شود
این مطلب در مورد قیمت خرید و ملاک خرید صحبت نمودیم و در محتوای بعد، در باره بازار جدید زعفران همانطور که در ابتدا گفتیم بحث بسیار جالبی خواهیم داشت.
کافیست جدیدترین قطب زعفران را کلیک نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما