قیمت خرید کشمش تیزابی بیدانه ایران در روسیه

قیمت خرید کشمش تیزابی انواع ممتاز و صادراتی ایرانی در شهر های مبدا و کشور های مقصد با یک کلیک ساده در سایت کارخانجات کشمش فراسیناپس روزانه ارئه می گردد. خرید و صادرات کدام کشمش بیشتر به روسیه انجام می شود؟ کشمش سبز بیدانه یا انگوری گلدن؟ نوع کشمش پلویی تیزابی و کشمش سبز تیزابی بیشترین آمار صادرات به روسیه و اکراین و کانادا را دارند.
در کامنت قبلی پیرو صادرات کشمش به عراق شد و کاملا از ابعاد گوناگون تحلیل کارشناسی گردید تا برسی شود که تجار ایرانی چه کشمشی به عراق صادر کنند بیشتر سود می کنند.
چناچه آن بخش از مقالات سریالی بهترین کشمش برای صادرات به عراق را مطالعه ننموده اید و علاقه مند به خواندن و استفاده از آن هستید می توانید بر روی لینک صادرات کشمش به عراق کلیک نمایید تا بیشتر با اهداف این مقالات زنجیره ای آشنا گردید.
اما موضوع این محتوای که الان مطالعه می نمایید از سلسله مقالات کوتاه تجارت کشمش، در باب به کشور روسیه چه کشمشی صادر کنیم بهتر است؟ خواهد بود.

صادرات کشمش به روسیه

عمده فروشی کشمش مویز

باز هم مثل مقالاتی که کارشناسان ما برای سایر کشور ها نوشته اند در مورد روسیه نیز بایستی ابتدا جامعه شناسی صورت پذیرد.
جغرافیای روسیه:

  • روسیه با یک کشور فاصله مرز مشترک با ما دارد و این بسیار در محاسبه هزینه حمل ونقل مهم است.
  • کشور روسیه بیشتر هوای سرد و یخی دارد که باعث شده در آنجا کشاورزی بسیار کم انجام شود و تقریبا همه اقلام کشاورزی را وارد می کند مخصوصا از ترکیه.

جامعه شناسی مردم آنجا:

  • از نظر اقتصادی وضع مالیشان خوب است و تجمل گرا هستند.
  • مصرف گرا بوده و زیاد اهل تولید نیستند و بنابراین صنایع غذایی ندارند و بیشترین پیشرفت آن ها در ساخت سلاح و صادرات آن می باشد.

همین موارد برای تحلیل بازار کشمش آنجا کافی بنظر می رسد.
بنابه شناختی که کارشناسان ما از این کشور بدست آورده اند بهترین گزینه ایی که برای فروش در این کشور پیشنهاد می شود کشمش سبز قلمی کاشمر و کشمش تیزابی ملایر و همچنین کشمش پلویی آفتابی تاکستان می باشد.

کشمش سبز قلمی نه تنها در روسیه بلکه در جهان بی رقیب بوده و بیشتر در آجیل تزئینی استفاده می گردد.
چرا از منظر کارشناسی، برای صادرات به روسیه این نمونه ها و مخصوصا رقم سبز قلمی پیشنهاد گردیده و مثلا کشمش گلدن صادر ننماییم بهتر است؟
روسیه از نظر بهداشتی به سلامت مردم خود اهمیت می دهد و از آنجایی که همه کشمش های انگوری گلدن دود گوگرد داده شده اند تا رنگشان طلایی گردد بنابراین این کالا اجازه ورود به روسیه را پیدا نخواهد کرد و اگر هم وارد شود مردمش از آن استقبال نخواهند نمود.
بعضی ها فکر می کنند اگر کشمش گلدن را به روسیه صادر کنند آن ها برای تهیه انواع الکل صنعتی پزشکی و… از آن استفاده می نمایند و این مقوله کاملا اشتباه می باشد چون برای این گونه مصارف صنعتی کشمش بایستی کاملا بدون دود و حتی مواد افزودنی مثل روغن باشد بنابراین اصلا صادرات این مدل کشمش ها به کشور های اروپایی و روسیه توصیه نخواهد شد.
چرا برای روسیه و اکراین کشمش سبز کاشمری و کشمش پلویی تیزابی پیشنهاد می گردد؟

قیمت خرید کشمش تیزابی سبز قلمی ممتاز در روسیه

بازار کشمش تهران کجاست

از میان انواع کشمش تولید شده در ایران بهترین گزینه برای صادرات به روسیه کشمش سبزی می باشد که در بالا عکس آن درج شده است.
چرا؟
زیرا که، کشمش سبز تنها کشمشی می باشد که مواد مضر ندارد و بهداشت کشور روسیه آن را تایید می کند و چون بیشتر کاربرد تزئیناتی آجیلی دارد و مردم روسیه اهل تجملات هستند از آن استقبال نموده اند از طرفی کشمش تولیدی در کاشمر در دنیا بی نظیر می باشد و با توجه به اینکه مهمترین کشور های رقیب ما که به روسیه صادرات کشمش می نمایند ترکیه و ازبکستان می باشند و اکثر محصولات ما را مشابه و حتی بهترش را دارند، اما اصلا نمونه کشمش سبز قلمی کاشمر را ندارند که بخواهند با ما رقابت کنند و این نکته بسیار مهم است.

این مهم باعث می شود بتوان این دست محصولات را با قیمت بسیار عالی در این مدل کشور ها بفروش رساند.

قیمت خرید کشمش تیزابی پلویی اعلا در روسیه

قیمت خرید کشمش تیزابی

تولید کشمش تیزابی در زنجان سابقه بسیار طولانی داشته و با توجه به نزدیک بودن این شهر به مسیر ترانزیتی روسیه، بیشتر از همه شهر های ایران، کشمش تیزابی تولید می نماید.

این مدل کشمش نیز در بین روس ها طرفداران بیشماری داشته و همواره خوش فروش می باشد.

مشتری پسندی، باعث می گردد این نوع کشمش نیز به قیمت مناسبی در آنجا خریداری شود البته نه به گرانی کشمش سبز ولی باز هم خوب فروش می گردد.

برای همین از بین همه کشمش های ایرانی این دو نوع برای ترانزیت به روسیه پیشنهاد گردید.

لیست قیمت خرید کشمش تیزابی درب کارخانه

برای کسب سایر اطلاعات روز و قیمت محصول در کارخانه کشمش کاشمر برای مقصد روسیه و همچنین انجام یک خرید موفق کشمش سبز از مجموعه کارخانجات کشمش فراسیناپس، می توانید به تماس با ما سایت مراجعه نمود. همکاران ما آمادگی خدمت رسانی را دارند.
و اما در مقاله سریالی بعدی از این زنجیره، به صادرات کشمش به ترکیه خواهیم پرداخت، روی لینک آن کلیک نمایید تا با کسب آگاهی بیشتر در مورد بازار کشمش ترکیه به سود بیشتری دست یابید.
توفیق همه ایرانی ها آرزوی ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما