قیمت روز دم کشمش خوراک دام فله ای ارزان

قیمت روز دم کشمش و ارزان ترین انواع کشمش های ایرانی فله ای بصورت جداگانه داخل گونی به همراه خوشه و یا جدا به فروش می رسند و قیمت روزانه آن در بازارهای فروش خشکبار تعیین می گردد.از کجا با قیمت مناسب و ارزان کشمش ضایعاتی خوراک دام بخریم؟
یکی از رایج ترین روش های تولید کشمش در کشورمان روش تیزابی کردن است. در این روش ابتدا ماده قلیایی را درون بشکه های بزرگ یا دیگ ریخته و سپس آن ها را روی آتش قرار می دهند تا به مرحله جوشیدن برسد. بعد از آن خوشه های انگور را همراه با زنبیل ها به مدت ۲۰ الی ۳۰ ثانیه درون بشکه ها فرو برده و نگه می دارند، سپس انگور تیزابی شده را از محلول خارج کرده و بر روی جایگاه های مخصوص پخش می کنند. در این روش کشمش بعد از گذشت یک هفته آماده خواهد شد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فرایند کامل تولید این مدل کشمش در لینک تولید کشمش تیزابی ملایری توضیح داده شده است.
بدترین ایراد این روش تولید ضایعات زیاد می باشد.
کشمش درجه۱ در این مدل وارد خط بسته بندی کارتنی می شود برلی فروش اما ضایعات آن در گونی ریخته می شود و مصارف بسیار زیادی نظیر موادغذایی و تولید سرکه، شیره و… دارد که آن را بسیار پشتری پسند نموده

قیمت روز دم کشمش ضایعاتی

اما نوع درجه۱ کشمش قبل از بسته بندی باید بی دم شود.

این دم کشمش از نظر غذایی برای دام و آبزیان بسیار مغذی می باشد
در قدیم اینکار یعنی بی دم کردن کشمش ها با دست انجام می شد اما اکنون دستگاه اینکار را انجام می دهد و بدلیل دستگاه های بی کیفیت همراه با دم مقدار زیادی از کشمش نیز با دم جدا می شود و این باعث می شود دم کشمش غذای بسیار مفیدی برای گاوداری ها نیز باشد.

از این رو می توانید قیمت امروز این ضایعات را تلفنی از همکاران ما دریافت نماییدو
برای خرید و گرفتن اطلاعات مشاوران فروش ما در این زمینه خدمت رسان می باشند.
تماس با ما سایت را ببینید برای ارتباط

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما