قیمت روز کشمش انگوری طلایی سوپر گلدن صادراتی

قیمت روز کشمش انگوری طلایی دودی یا همان سوپر گلدن درجه۱ بناب و ملکان و البته کشمش پلویی درجه۱ صادراتی ملایر، بصورت اعلام روزانه در سایت اینترنتی فروش عمده کشمش فراسیناپس امکان پذیر شد. همه کشمش های این شرکت تولیدی ویژه صادرات به قطر، عراق، امارت و همچنین کویت می باشند با قیمت های ارزان و استثنایی. در سال جاری نوسانات چگونه پیش خواهد رفت آیا کشمش ایران جایگاه خود را بدست خواهد آورد؟ کدام کارخانه ها اعتبار بیشتری در بازار کشمش ایران دارند؟ دلیل تفاوت قیمت زیاد بین تولید کنندگان کشمش در سال پیش رو چیست؟ بهترین قیمت روز کشمش توسط کدام کارخانه کشمش عرضه می شود؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آمار فروش و صادرات کشمش ایران منتشر شد کشمش طلایی دودی در صدر قرار دارد.

کشمش دودی گلدن پرفروش ترین سال جاری شد.

کشور های اعراب حاشیه خلیج فارس بیشترین وارد کنندگان این کشمش می باشند. نزدیکی و کم بودن هزینه ترانزیت کالا و داشتن مراودات اقتصادی باعث این اتفاق شده است و از طرفی علاقه شدید مردم این کشور ها به رنگ طلایی کشمش های ایرانی مزید علت گردیده.

تقریبا می توان گفت در بیشتر این کشور ها رنگ کشمش اولویت اول خرید می باشد.

هرچه رنگ کشمش روشن تر باشد مورد پسند بیشتری در این بازار هدف قرار می گیرد.

در امسال، پرفروش بودن محصول کشمش انگوری دودی، باعث گردید که بیشتر کشاورزان اقدام به تولید این مدل نمایند و این موضوع به کم شدن انواع کشمش سبزه تیزابی، کشمش آفتابی و کشمش پلویی معمولی در بازار شده است. این کمبود و احساس نیاز، قیمت محصولات ذکر شده را بالا کشیده و از طرفی با توجه به نیاز مشتری به کشمش گلدن در بازار های جهانی این مدل کشمش نیز دچار افت شدید قیمت نشده است و با نرخ های قابل قبول در بازار خرید و فروش می شود.

این کنش ها در بازار داغ امسال باعث شده که قیمت روز کشمش انگوری طلایی ملاک عقد قرارداد ها گردیده و همه بازار کشمش ایران بعد از چند سال رکود و روزمرگی، آخر جایگاه خود را در بازار بین الملل پیدا نماید.

بهترین کشمش انگوری طلایی امسال، سوپر گلدن بناب بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است و مستقیما به بازار قطر و امارات که از نظر مالی کشش دارند صادر می شود و کشمش های سایر شهر ها نظیر ملایر بیشتر برای عراق ارسال می شود که قیمت مناسب می طلبد تا کیفیت مطلوب.

در یک کلام کشمشی که به قطر صادر می شود بایستی مثل طلا چشم انسان را خیره و مجذوب خود کند. مانند نمونه ایی که در عکس زیر است.

کشمش انگوری طلایی اعلا برای صادرات به قطر

قیمت روز کشمش انگوری طلایی

در بازار معاملات کالا، معمولا خریداران بدنبال بهترین ها نیستند چون اینگونه به نظر می رسد که همه تولید کنندگان ادعا می کنند در کار خودشان بهترین هستند و بنابراین مشتری ها بیشتر به قیمت ارزان بها می دهند تا کیفیت تولید.

این معادله در مورد قطر یا امثال کشور هایی مانند آن عوض شده است.

تاجر یا صادر کننده کشمشی که با تجار قطری کار می کند و در امر صادرات کشمش به قطر یا امارات فعالیت می کند. با توجه به وسواس این کشور های شیخ نشین در رنگ و یکدستی کشمش، امسال مجبور شده اند که کیفیت را اولویت بدهند بجای قیمت.

این اتفاق باعث بوجود آمدن کلمه سوپر گلدن برای کشمش انگوری طلایی شده است و دسترسی به قیمت روز کشمش انگوری طلایی مهم گردیده. کارشناسان بخش فروش کارخانه ما این روز ها با تجار و صادرکنندگان زیادی برخورد می کنند که فقط جنس سوپر گلدن درجه۱ با قیمت روز را می خواهند.

ما نیز با توجه به تجربه چندین ساله خود در صادرات به این گونه کشور ها دقیقا می دانیم چه کشمشی مد نظرشان هست و با ارزانترین قیمت ممکن ارائه می نماییم.

در این زمینه توصیه ایی که به صادرکنندگان می شود این است که از سود خود بکاهند و بیشتر، حداقل در اوایل به کیفیت محصول بیاندیشند.

این را به تجربه آموخته ایم،به دفعات، بار فرستاده ایم و برگشت خورده است. این که در اوایل کار یا یک وارد کننده بزرگ قطری سود کمتری داشته باشیم بهتر است که کل بار برگشت بخورد و کامل ضرر شود.

حداقل خوبیه کار کردن با کارخانه های با سبقه طولانی در صادرات به کشور های مختلف، می تواند این اطمینان را حاصل آورد که اصلا بار شما برگشت نخورد.

در ادامه این مطلب کارشناس برجسته فروش شرکت خود را همراه شما خواهیم نمود تا هم در کسب سود بیشتر کمکتان نماید و هم برای پیشگری از ضرر های احتمالی در کنارتان باشد.

برای کسب قیمت روز کشمش انگوری طلایی و لیست قیمت لحضه ای انواع کشمش با ایشان تماس حاصل نمایید. برای بازدید از خط تولید مدرن کارخانه نیز می توانید یا ایشان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما