قیمت کشمش بسته بندی شده سبز کاشمر پلویی ملایر

قیمت کشمش بسته بندی شده صادراتی و ویژه بازار شب عید داخلی بروز شد. آیا عرضه مستقیم خشکبار در بازار تهران انجام می شود؟ کشمش پلویی ملایر را در بازار تهران با چه مارکی بخریم معتبر تر است؟ کشمش کاشمری رادر کارتن ۵ کیلویی کشمش بخریم بهتر است یا ۱۰ کیلویی؟ کشمش های سبز تولید شده در شهر کاشمر بعد از این که دم گیری شده و سورت شد به صورت بسته بندی شده در کارتن های ۱ و ۳ و ۵ کیلویی با قیمت های متفاوت عرضه می گردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت کشمش بسته بندی شده ارزان داخلی و خارجی

قیمت کشمش بسته بندی شده

در زمینه خشکبار که کیفیت محصولات حرف اول را در بازار و بین مشتریان می زند، تولیدکنندگان عزیز داخل کشور نیز نباید کیفیت محصول را به پای قیمت قربانی کنند. به این صورت که برخی تولیدکنندگان برای اینکه قیمت محصول را پایین آورده و بتوانند سود بیشتری حاصل کنند، اقدام به مخلوط کردن درصدی از کیفیت درجه ۲ محصول با کیفیت درجه یک همان محصول می کنند و در بسته بندی ها قرار می دهند.

این امر در دیدگاه اول از نظر مشتری پنهان خواهد ماند اما پس از مدتی که محصول وارد بازار مشتریان اصلی شد، شکایت آن ها باعث از بین رفتن اعتبار و ضرر و زیان های بعدی خواهد شد.

گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس بخاطر جلب رضایت مشتری اقدام به عرضه مستقیم محصول نموده و چناچه شما بزرگوار بازاری کل فروش در بازار تهران یا سایر مراکز استان ها هستید و ارزان بودن کالا برایتان مهم است می توانید با خرید عمده از این واحد تولیدی، به هدف خود رسیده و همچنین کالای با کیفیت دریافت نمایید.

این مجموعه اولین فروشنده تضمینی کشمش می باشد که شرایط خوبی را هم برای خریداران کشمش ارگانیک اصل خارجی و هم فروشندگان کشمش فله بوجود آورده.

لذا می توانید از طریق سربرگ تماس با ما سایت اقدام به خرید بی واسطه نمایید.
همه محصولات به ضمانت فروخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما