قیمت کشمش درجه یک بیدانه صادراتی ایران در عراق

قیمت کشمش درجه یک بیدانه صادراتی ایران در کشور های همسایه ما و اروپا چقدر است؟ قابل توجه تجار حرفه ای خشکبار. پرفروش ترین کشمش ایرانی در بازار عراق، روسیه، گرجستان، ترکیه و آلمان چه نوعی می باشد؟ کشمش ایران شهرت جهانی داشته و اعتبار کیفی بسیار خوبی دارد. بازار واردکنندگان کشمش از ایران، کدام مدل از انواع کشمش را می پسندد؟ کشمش پلویی طلای و کشمش های ارگانیک آمار بیشترین صادرات را در کشور بخود اختصاص داده اند.
در این مطلب قصد داریم مفید ترین اطلاعات خود را در اختیار همه همکاران و تجار محترم و حتی رقیبان رفیق خود قرار دهیم. مصمم هستیم که به رشد اقتصادی مملکتمان کمک شود از طریق اطلاعات اندک و تجارب کوچک ما.
هدف این کامنت اینست که با بالا بردن میزان آگاهی و شناخت از بازار های هدف بین المللی گوی سبقت را از رقبای جهانی بقاپیم. حتی اگر این مطالب برشد رقبای داخلی ما منجر شود باز هم خوشنود خواهیم شد.
در این مقاله کوتاه از سلسه مقالات سریالی در باب تجارت بین المللی محصول کشمش، کشور همسایه غربیمان عراق، اولین کشوری می باشد که مورد برسی و تحلیل قرار خواهیم داد.

قیمت کشمش درجه یک بیدانه در عراق

در ابتدای کشف قیمت کشمش، بازار پسندی انواع کشمش در این منطقه را مشخص خواهیم نمود.

بازار عراق چه کشمشی را می پسندد؟

برای پاسخ به این سوال بایستی جامعه شناسی این کشور ابتدا برسی شود.
وضع اقتصادی عراق در حال حاضر ضعیف می باشد و همین موضوع کافیست تا مشخص کند قیمت کشمش درجه یک بیدانه ایرانی در این کشور ارزان است.

و کشمش هایی که قیمت آن ها زیاد در می آید، بدرد صادرات به این کشور نخواهد خورد و بهتر است این نوع کشمش به قطر ترانزیت شود نه عراق

قیمت کشمش درجه یک بیدانه در کردستان عراق

و تنها بخشی از عراق که از نظر اقتصادی زیاد بد نیست کردستان و اربیل عراق می باشد. بیشتر کالا های ایرانی نیز به این قسمت از خاک عراق وارد می شوند.
این بخش از عراق بدلیل استراتژیک بودن برای سیاستمداران در حال توسعه و رشد می باشد فلذا شرکت های ایرانی و ترکیه ایی تمایل داشته به سرمایه گذاری در آن، توجیه اقتصادی این منطقه جذابش نموده است.
یک نکته در مورد همه جوامع عربی که مشترک بین آن ها می باشد، ذائقه غذایی آن ها می باشد.
اگر شما تاجر باشید و بار کشمش انگوری گلدن خود را به اروپا ببرید همه آن برگشت خواهد خورد اما جالب است بدانید که اعراب اعتقاد دارند که خوردن کشمش طلایی انگوری بعد از غذا مصرف شود به هضم آن کمک می شود و از این رو بسیار دوست دار این مدل کشمش ایرانی می باشند و این مطلب در مورد سبک خورد و خوراک عراقی ها نیز صادق است و پول بسیار خوبی برای خرید آن پرداخت خواهند نمود.
پس اگر فعال بین المللی بازار کشمش هستید و کشمش انگوری حوزه فعالیت شماست وقت خود را برای ارسال بار به آلمان تلف نکنید و بازاریابی خود را بطرف اعراب همسایه سوق دهید که بدون رقیب خواهید توانست اسب خود را بتازانید.
بنابراین اگر تولید کننده و یا تاجر کشمش گلدن می باشید دبی مرکز تجاری امارات متحده عربی را نیز می توانید مقصد خود انتخاب نمایید. و برای صادرات محصولات خود به عراق کافیست، قیمت کشمش درجه یک بیدانه خود را کاهش داده تا بازار آنجا نیز پذیرای کالای شما شود.

انواع کشمش هایی که صادرات آن ها به عراق سود خوبی دارد به شرح ذیل است:

صادرات کشمش پلویی انگوری طلایی به عراق

قیمت کشمش درجه یک بیدانه

صادرات کشمش قلمی گلدن به عراق

قیمت کشمش درجه یک بیدانه

کشمش انگوری گلدن که بعضی آن را کشمش پلویی طلایی می نامند و دارای رنگ زرد طلایی می باشد، ایران تولیدکننده عمده آن در جهان بحساب می آید و مابقی کشورها در تولید آن انگشت شمار هستند از این روست که بیان گردید اگر بازار هدف خود را برای این محصول خوب شناخته و کشور های مقصدتان را عربی بویژه عراق و امارات انتخاب کنید سود بسیار خوبی خواهید داشت و به رشد اقتصادی میهنمان کمک خواهد شد
اگر هم تمایل داشتید همکاران گروه فرا سیناپس نیز در بخش تامین کشمش درجه۱ و انجام کار های گمرکی نیز همراهیتان خواهند نمود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع و همچنین گرفتن قیمت روز انواع کشمش صادراتی در داخل ایران و خارج می توان به تماس با ما سایت فرا سیناپس مراجعه نمایید.
در مقاله بعدی تجارت بین المللی کشمش، موضوع بحث صادرات کشمش به روسیه خواهد بود روی لینک کلیک کنید، دنبال نمودن این مباحث حتما سعی شده است که کمک شایانی به رشد مجموعه شما گردد و پیشنهاد می شود دنبال نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما