قیمت کشمش دودی ملایر برای صادرات به لبنان

قیمت کشمش دودی ملایر سبزه و زرد دودی کاشمر و البته کشمش آفتابی تاکستان در سرتاسر ایران از طریق سایت کارخانجات کشمش قزوین و کارخانه کشمش ملایر و همچنین کارخانه کشمش کاشمر اطلاع رسانی می گردد. همه کشاورزان، صادرکنندگان و تجار کشمش می توانند قیمت روز این محصول را روزانه از طریق پیام کوتاه رایگان دریافت نمایند. برای کشف قیمت های کشمش دودی فراوری شده که مناسب برای صادرات به لبنان و سوریه باشد با چه کسی تماس بگیریم بهتر است؟ از دید کارشناسان با سابقه در زمینه صادرات خشکبار، بیان خواهد شد. ادامه محتوا را از دست ندهید.

قیمت کشمش دودی ملایر طلایی درجه یک

قیمت کشمش دودی ملایر

همانطور که در عکس فوق مشاهده می نمایید کشاورزان ملایری بیشترین آمار تولید کشمش را همواره به خود اختصاص می دهند، اما کشمش گلدن درجه۱ می باشد نه سوپر

دلیل آن را باید در نحوه دود گوگرد دادن به کشمش جستجو کرد.

کشاورزان عزیز این مناطق بدلیل پهن کردن کشمش بر روی زمین نمی توانند دود گوگرد را به همه کشمش ها برسانند و از این رو کشمش تولیدی سوپر نمی باشد و یکدست و خوش رنگ تولید نمی شود. و نیز برای اینکه بر روی زمین پهن می شود سنگریزه و مواد زاید بسیاری به این کشمش ها می چسبند و هم از کیفیت کشمش کاسته و هم وزن آن را سنگین تر می کنند.

دلیل این موضوع  که کشاورزان کشمش ها را بر روی زمین پهن می کنند، این است که بیشترین آمار تولید کشمش مطعلق به ملایر است و نیروی انسانی آنقدر ندارد که با این حجم بالا بتواند به کشمش ها توجه کافی نماید و با صبر و حوصله آن ها را خشک نماید.

بنابراین کشمش ارزان ملایر بیشتر بدرد صادرات به لبنان و سوریه می خورد که به کشمش درجه یک و ارزان طلایی نیاز دارند.

البته کیفیت تولید کشمش سوپر گلدن، بسیار زیاد به کارخانه ایی که کشمش در آن فراوری می شود نیز بستگی دارد.

در همین ملایر گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس فعالیت دارد که با بکارگیری دستگاه های بروز دنیا بهترین کشمش سوپر گلدن را نیز تولید می کند و تنها شرکتی می باشد که توانسته سنگریزه ها را با دستگاه های خود از کشمش جدا کند و بتواند حتی کشمش به قطر صادر نماید.

به هیچ عنوان از کارخانه های قدیمی برای صادرات به لبنان و صادرات کشمش به عراق نباید خرید نمود.

قیمت کشمش طلایی سوپر گلدن بناب و ملکان

قیمت کشمش دودی ملایر

کشمش بناب و ملکان جزو بهترین های کشمش گلدن درجه۱ ایران می باشند. تنها منطقه ایی که می توان گفت کشمش سوپر تولید می نماید آذربایجان شرقی می باشد.

در این منطقه تک تک انگور ها از سقف آویز شده و بنابراین سرکوله شدن و چرخش هوا در بین انگور ها کاملا رعایت شده تا دود گوگرد در بین انگور ها به یک اندازه پخش شود و کشمش طلایی سوپر یکدست تولید شود.

صادرات کشمش ایران در جهان با این کشمش شناخته شده است.

برای خرید کشمش انگوری بناب و ملکان می توانید به بازار کشمش ملکان و بناب مراجعه نمایید

قیمت کشمش دودی طلایی تاکستان

قیمت کشمش دودی ملایر

طرح کشاورزان ستاره چیست؟ گروه تولیدی تجاری فراسیناپس با راه اندازی این طرح چه هدفی دارد؟

در طرح کشاورزان ستاره، گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس، بصورت تضمینی خریدار کشمش فله ای همه کشاورزان سرتاسر ایران می باشد. کشمش آفتابی منطقه تاکستان قزوین نیز شامل این موضوع می شود اما دودی آن خیر. چرا؟

چون تاکستان قطب تولید انواع کشمش آفتابی سوپر است نه کشمش طلایی دودی و معمولا کارخانه داران این خطه، کشمش دودی سایر مناطق را به کارخانه خود می آورند که این امر باعث می گردد قیمت کشمش دودی در استان قزوین زیاد باشد.

کارخانجات این استان، نیز مدرن بوده و همواره در زمینه کشمش آفتابی صادرات کشمش به اروپا را مدعی هستند

اما اگر صادرکننده و تاجر کشمش هستید برای اینکه با ارزانترین قیمت ها و با شرط خرید تضمینی بی قید و شرط این محصول را خریداری نمایید، خرید کشمش تاکستان از طریق سایت بازار کشمش تاکستان پیشنهاد می شود.

لیست قیمت کشمش دودی ملایر

اگر تاجر هستید و به صادرات تخصصی کشمش به لبنان و سوریه علاقه دارید می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید. و اگر می خواهید لیست قیمت انواع کشمش ایرانی و خارجی را دریافت نمایید با یک پیامک قیمت روز درب کارخانه همه کشمش ها را دریافت خواهید نمود.

فقط کافیست مستقیما با مدیز فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما