قیمت کشمش سبز قلمی ممتاز

قیمت کشمش سبز قلمی ممتاز با توجه به تغییرات نرخ ارز و تورم دارای نوساناتی می باشد البته عواملی مانند نوع خرید و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند کشمش به دلیل این که منبع فیبر است باعث هضم غذا می شود و به تقویت دستگاه گوارش کمک فراوانی می نماید علاوه بر این برای بیماری های روده و معده درد مفید است.

قیمت کشمش سبز قلمی ممتاز

معرفی بهترین کشمش سبز قلمی

معرفی بهترین کشمش سبز قلمی

بهترین کشمش سبز قلمی باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • اندازه درشتی داشته باشد.
  • بدون سوراخ، لکه و کپک زدگی باشد.
  • طعم و بوی کهنگی و غیر طبیعی ندهد.

اثرات درمانی کشمش باعث شده تا فروشنده کشمش سبز بتواند بازار پر فروشی را نصیب خود کند به عنوان نمونه دارای قندهای طبیعی و فیبر می باشد که باعث تولید انسولین طبیعی می شود که این می تواند موجب کاهش قند خون در افراد دیابتی شود.

فیبر موجود در آن می تواند از پرخوری پیشگیری و به کاهش اشتها کمک کند که این می تواند سبب کاهش وزن شود دارای مقادیر بالای پتاسیم و پلی فنول ها می باشد به همین دلیل تنش عروق خونی و فشار خون بالا را کاهش می دهد.

حاوی آنتی اکسیدان، تانن، پلی فنل، فیبر و پتاسیم است که باعث کاهش کلسترول بد خون می شود که این می تواند به کاهش بیماری های قلبی و عروقی کمک کند باعث افزایش میل جنسی می شود و این به دلیل اسید آمینه ی به نام آرژنین می باشد که در آن وجود دارد.

سبب تولید گلبول های قرمز خون می شود و به درمان کم خونی کمک می کند چون منبع آهن، ویتامین های گروه ب و مس می باشد تقویت کننده حافظه است و از زوال عقل و آلزایمر پیشگیری خواهد کرد.

باعث سم زدایی کبد می گردد تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است چون منبع ویتامین ث و آنتی اکسیدان می باشد کاتچین موجود در آن با رادیکال های آزاد مبارزه و از انواع سرطان ها پیشگیری خواهد کرد کلسیم موجود در آن موجب سلامتی استخوان ها شده است.

تولید کشمش سبز قلمی ممتاز

تولید کشمش سبز قلمی ممتاز

تولید کشمش سبز قلمی ممتاز با بهترین و درجه یک ترین انگور ها انجام می شود به همین دلیل تولید کنندگان آن توانسته اند به بازار های خارجی راه پیدا کنند تولید کشمش ممتاز به دلیل فواید زیادی که برای خانم های باردار و نوزادان دارد افزایش یافته است که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • باعث رشد جسمی و ذهنی کودکان می شود چون پتاسیم، کلسیم، منیزیوم، آهن و فسفر دارد.
  • فیبر موجود در آن رفع کننده یبوست نوزادان و خانم های باردار می باشد.
  • به درمان کم خونی خانم های باردار کمک فراوانی می نماید چون دارای آهن، مس و ویتامین ث می باشد.
  • برای درمان تب کودکان مفید است و موجب تقویت حافظه آن ها می شود.
  • باعث بهبود رشد چشم جنین می شود چون ویتامین آ دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما