قیمت کشمش سبز ممتاز در ایران

قیمت کشمش سبز ممتاز با توجه به نحوه خشک شدن مرغوبیت آن با یکدیگر متفاوت است. این نوع کشمش از تولیدات عمده ایران می باشد و همه ساله درصد زیادی از این محصول به سراسر دنیا فروخته می شود.

قیمت کشمش سبز ممتاز در ایران

دلیل اهمیت دانستن قیمت کشمش

دلیل اهمیت دانستن قیمت کشمش این نوع کشمش ها همه خواص کشمش های صادراتی و مرغوب را دارند ولی چون به صورت سنتی خشک شده اند. قسمتی از این محصول دارای خرابی و ضایعات می باشد. این محصول کاربردهای متنوع و گوناگونی دارد و برای تهیه انواع کیک، شیرینی، کلوچه و شکلات مصارف فراوانی دارد. علاوه بر این کاربرد ها در تهیه خوراک انواع دام و طیور، زنبور عسل، مصارف داروسازی و تولید الکل صنعتی و همچنین شیره کشمش از این محصول پر خاصیت استفاده می شود.

کشمش سیاه از حبه های درشت انگور سیاه به دست می آید و از نظر شکل ظاهری و رنگ با کشمش سبز متفاوت است ولی خواص آن ها با یکدیگر شبیه است. کشمش سیاه مانند دیگر کشمش ها از خواص بسیار فراوانی برخوردار است.

برای تشخیص بهترین نوع کشمش سبز می توان به این موارد اشاره کرد: از بهترین انگور های بی دانه به دست می آید. این نوع کشمش مزه ای فوق العاده داشته و دارای بافتی نرم می باشد. این نوع کشمش از بهترین نوع کشمش پلویی محسوب می شود و دارای ارزش غذایی بالا و کیفیت درجه یک می باشد.

کشمش طلایی به روش تیزابی تهیه شده و دارای ماندگاری و دوام بالایی است و از نمونه کشمش های صادراتی محسوب می شود. کشمش یکی از انواع خوراکی ها با طبع گرم است که مصرف روزانه و مرتب آن می تواند به تقویت حافظه کمک کند. کشمش انواع مختلفی دارد که عبارتند از: کشمش آفتاب خشک، سایه خشک، تیزابی و انگوری که هر کدام از آن ها دارای طعم و کیفیتی بی نظیر است.

کشمش تیزابی کاشمر از انواع کشمش هایی است که به وسیله تیزاب خشک شده و از طعم و بو و کیفیت کشمش می کاهد، رنگ این کشمش زرد متمایل به قهوه ای می باشد و به دلیل روغن موجود در تیزاب سطحی براق و چرب دارد.

قیمت کشمش سبز ممتاز به صورت عمده

قیمت کشمش سبز ممتاز به صورت عمده تولید و عرضه کشمش انگوری به روش های خاص از جمله: سنتی و صنعتی انجام می شود و همچنین در بسته بندی های استاندارد و کاملا بهداشتی و بسیار محکم و زیبا به بازار عرضه شده و در قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. این نوع کشمش متقاضیان بسیار زیادی در بازار های داخلی و خارجی دارد و در شکل ها و حجم های متنوع برای صادرات آماده می شود.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت کشمش و حتی خرید کشمش سبز به صورت آنلاین به سایت ما مراجعه کرده و انواع کشمش را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت از ما سفارش داده تا با صرف هزینه کم و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما