قیمت کشمش طلایی بناب انگوری درجه۱ تحویل مرز

قیمت کشمش طلایی بناب روزانه لیست می گردد. نوسانات مهم بازار داخل و خارج کشور برای خشکبار بصورت آنلاین همه نوع کشمش صادراتی شهر های ملایر، کاشمر، تاکستان، بناب و ملکان از طریق کارشناسان سایت فرا سیناپس قابل ارائه شد. مشخصات کشمش طلایی درجه۱ گلدن زرد چیست و آیا گارانتی دارد؟ قیمت های کف خودرو و تحویل مرز چقدر می باشد؟

قیمت کشمش طلایی بناب

قیمت کشمش طلایی بناب و ملکان

برای اینکه بر روی کشمش بناب و ملکان قیمت گذاری شود ابتدا بایستی درجه و میزان اعلا بودن آن مشخص شود. قیمت کشمش طلایی بناب و ملکان البته نوه درجه۱ اعلا آن از نظر کیفیت همیشه حداقل ۲۰۰۰ تومان در هر کیلو از سایر کشمش های طلایی درجه۱ مناطق دیگر ایران سرتر است.

این مطلب بنابه این نوشته شد که به تجار و مشتریان عزیز در مورد شرایط معاملات و خرید و فروش های صورت گرفته در بازار کشمش ایران آگاهی داده شود و مشخصات یک کشمش برای درجه۱ شدن بیان گردد.
همکار و مشتری عزیزی تماسی داشتند با مدیر فروش شرکت فراسیناپس که پیرو این تماس لازم دانستیم این مقاله کوتاه در سایت شرکت درج گردد.
دوستی تماس گرفتند برای خریدن کشمش گلدن انگوری و بعد از اینکه شرایط و قیمت به این بزرگوار گفته شد ایشان گفتند که ۲۰۰۰ تومان در هر کیلو زیر قیمت شما یک کانتینر کشمش پیدا نموده ایم!!!!
با توجه به سابقه طولانی که کارخانه ما در بازار کشمش داریم و ایمان داشته به رقابتی بودن قیمت و کیفیت محصولات خود در گروه فراسیناپس، بیشتر با مشتری عزیزمان صحبت شد تا کشف شود جریان چیست؟

چون ما می دانستیم غیر ممکن است در تناژ بالا اینقد تفاوت قیمت بین دو جنس باشد مگر اینکه یک جای کار بلنگد.
همه تولید کنندگان این حرف ما را درک می نمایند چون تولید سودی در ایران ندارد که اگر ۲۰۰۰ تومان در هر کیلو کشمش اعلا کم کنید باز هم سود ببرید!!!!!
نتیجه این شد، جنسی که به این تاجر عزیز قیمت داده بودند بعد از دیده شدن مشخص شد اصلا درجه۱ اعلا نیست بلکه کشمش درجه یک معمولی می باشد.
مشتری عزیز فقط از یک شرکت پرسیده که قیمت جنس درجه۱ چند است و آن ها یک قیمت داده اند و با همان حرف مشتری خیال کرده است که عجب شکاری زده اند.

بعد که نمونه درجه۱ اعلا واقعی را به ایشان دادیم که کنار آن جنس دیگر گذاشتند مشخص شد چرا اختلاف قیمت وجود دارد و در نهایت جنس اصل را خریداری نمودند.
از آنجایی که این موضوع چند بار است برای ما پیش آمده است و نیاز دیدیم آن را اطلاع رسانی نماییم که اگر شما دوست عزیز یک سفارش برای فلان کشور دارید و می خواهید بار صادراتی مشتری پسند بخرید متضرر نشوید و جنس ارزان تر ولی بی کیفیت به تورتان گیر نکند.

چون خود ما نیز در اویل کارمان اینگونه ضرر کرده ایم کشمش درجه۱ معمولی که تولید نموده بودیم خود صادر کردیم به قطر و بار برگشت خورد.

برای صادرات کشمش به قطر حتما بایستی کشمش طلایی درجه یک اعلا ارسال شود و صادرات کشمش به عراق نیز درجه۱ معمولی، خوب خواهد بود.

البته ما خود هر دومدل کشمش درجه۱ ارزان و درجه۱ اعلا را تولید می کنیم. اما برای اینکه مشتری یا تاجری که از ما خرید می کند متضرر نگردد وظیفه خود می دانیم اطلاع رسانی کنیم.

مشخصات کشمش درجه یک اعلا چیست

هر منطقه از ایران انگور خاص خود را دارد و با آن شناخته می شود. کشمش تیزابی را با نام ملایر می شناسند و کاشمر با کشمش سبز قلمی خود شهره است و از دیر باز بناب و ملکان تولید کنندگان اصلی محصول گلدن طلایی می باشند و هنوز هم ادامه دارد.
هرکدام از این نوع کشمش ها درجه بندی داشته و ملاک هایی برای برچسب درجه دارند.
از آنجایی که درجه بندی در تعیین قیمت کشمش طلایی بناب تاثیر زیاد داشته، موضوع این کامنت را درجه بندی کشمش گلدن و قیمت آن بر اساس درجه گذاشته ایم.

کشمش طلایی یا همان گلدن بناب نیز مشخصات مخصوص خود را دارد برای درجه بندی شدن.

کشمش انگوری گلدن درجه یک اعلا بناب صادراتی

قیمت کشمش طلایی بناب

قیمت کشمش طلایی بناب انگوری گلدن درجه۲

قیمت کشمش طلایی بناب

همانطور که در تصاویر بالا دیده می شود گمان می شود که این دو محصول شبیه هم هستند اما در بازار بین المللی و در نزد خبرگان بازار کشمش، آن جنسی که کشمش نارنجی رنگ دارد درجه۱ معمولی و گاها کشمش درجه۲ دسته بندی می شود.
ملاک در درجه بندی کشمش گلدن بناب یکدست بودن کشمش از نظر رنگ و اندازه خواهد بود. درجه ۱ هم از اندازه های یکسان و بزرگی برخوردار است و هم رنگ زرد خوش رنگ یکدستی دارند.
قیمت کشمش طلایی بناب چون مخصوص صادرات می باشد در مقابل سایر انواع کشمش بسیار گرانتر است اما بازهم بسیار بازار داغی دارد زیرا که به دلیل ارزش پایین پول ایران برای کشورهایی نظیر کشورهای اروپایی، امریکایی و امارات بسیار ارزان تمام می شود.
در هر صورت افتخار می کنیم که به آن نقطه از اعتبار کیفیت در محصولات سایت خود می کنیم که تنها شرکتی می باشیم که در خشکباری مثل کشمش خرید تضمینی به مشتریان خود عرضه می نماییم.
برای کسب قیمت کشمش در بازار داخل و خارج، در کف خودرو و تحویل در مرز، نیز بهترین همکاران خبره خود را همراه شما می نماییم فقط به سربگ تماس با ما سایت فرا سیناپس مراجعه کنید برای ارتباط کافی است.
چناچه به ادامه این مقاله سریالی علاقه مند هستید می توان بر روی لینک مشخصات انواع کشمش درجه۱ کلیک نمایید در این سلسله مقالات بحث درجه بندی همه کشمش ها برسی می گردد.
با سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما