قیمت کشمش مویز هسته دار فخری صادراتی در تهران

قیمت کشمش مویز هسته دار سرتاسر ایران را با یک تماس دریافت نمایید. بهترین کشمش آفتابی و کاملا ارگانیک ایرانی در کارخانجات کشمش کاشمر، مراغه، شیراز و ملکان در انواع گوناگون، تولید انبوه می گردد و همواره مشتریان زیادی نیز دارد. گوشتی ترین مویز دانه دار ایرانی در کارخنجات کشمش کدام شهر ها تولید می گردد؟ آدرس دفتر فروش کشمش مویز در کجای شهر تهران، اصفهان و شیراز می باشد؟

قیمت کشمش مویز هسته دار عمده فروش در تهران

قیمت کشمش مویز هسته دار

البته که کارشناسان تغذیه بسیار زیاد تاکید بر این دارند که نوع هسته دار کشمش مویز مصرف شود و دلیل آن نیز این می باشد که خاصیت های بسیار زیادی در هسته کشمش می باشد و حیف است آن مصرف نشود.
معمولا کشمش مویز دانه دار از انگور ریش بابا تهیه شده که اندازه آن از همه نوع کشمش بزرگتر می باشد و تقریبا ۳ سانت طول دارد.

مویز فخری انواع گوناگونی دارد اما کشمشی که مرغوبتر از همه می باشد در کاشمر تولید و صادر می گردد. دفتر فروش و عقد قرارداد این شرکت نیز در میرداماد تهران است.

هم صادر کنندگان محترم و هم عمده فروشان تهرانی عزیز برای دیدن نمونه های این مویزها می توانند با مدیر فروش شرکت تلفنی هماهنگ نموده و حضوری به دفتر مراجعه نمایند.

شرکت، توان عرضه این کالا را در رنج های گوناگون قیمتی داشته و برای تجار انتخاب های زیادی را با قیمت های متفاوت ارئه خواهد نمود.

کشمش مویز هسته دار فخری آفتابی اعلا

قیمت کشمش مویز هسته دار

اما بجز این رقم نوع دیگری از کشمش مویز دانه دار هم هست که از انگور شاهانی سیاه تولید می گردد و هر چه مویز سیاه تر باشد ارزش غذایی این محصول بیشتر است زیرا که رنگ سیاه انگور هاوی آنتوسیانین می باشد.

اصولا کشمشی که هم رنگش سیاه باشد و هم دانه دار، در بین همه مویز ها از همه پرخاصیت تر است. و کشمش شاهانی، برترین گونه کشمش ها خواهد بود.

مشخصات کشمش مویز سیاه شاهانی

قیمت کشمش مویز هسته دار

قیمت کشمش مویز هسته دار صادراتی شاهانی در تهران

اگر به دنبال لیست عمده فروشان و کارخانه های تولیدی انواع کشمش مویز اعلا هسته دار در شهر های تولید کننده اصلی آن ها هستید. تا ارزانتر خرید نمایید باز هم بهترین پیشنهاد مراجعه حضوری به دفتر شرکت در تهران است. البته مدیر فروش مجموعه بصورت تلفنی نیز پاسخگو خواهد بود.

تماس با ما سایت را ملاحظه بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما