مرکز خرید و فروش کشمش صادراتی درجه یک زنجان

مرکز خرید و فروش کشمش صادراتی در تهران راه افتاد. بیشترین نوع کشمشی که در این بازار ارائه می گردد نوع کشمش پلویی تیزابی استان زنجان می باشد. رنکینگ این استان در بین بزرگترین تولید کنندگان کشمش ایران چه جایگاهی است؟ قیمت بهترین کشمش های تیزابی این استان چقدر است؟ زنجان بخاطر وجود تاکستان های انگور مرکز تولید کشمش در کشور به حساب می آید و انواع کشمش صادراتی در آن جا خرید و فروش می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در استان زنجان تاکستان های انگور متعددی موجود است که سالیانه مقادیر زیادی انگور و کشمش در این استان تولید می شود. بیشتر انگورها از نوع بی دانه هستند که برای تولید کشمش بسیار مناسب می باشد.

باغداران زنجان اکثر این انگورها را به روش تیزابی خشک می کنند و سپس به کارخانه های سورت و بسته بندی کشمش ارسال می کنند.
کارخانه های اطراف زنجان نیز بعد از سورت، دم گیری، شستشو و بسته بندی کشمش ها، آن ها را برای فروش به بازار داخلی یا صادرات به کشورهای خارجی ارسال می کنند. کشمش زنجان از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است.

مرکز خرید و فروش کشمش صادراتی در تهران

مرکز خرید و فروش کشمش صادراتی

از توضیحاتی و گزارشی که کارشناسان مربوطه ارائه نموده اند برداشت می شود که کشمش پلویی بیدانه تیزابی بیشتر در زنجان تولید می شود. کیفیت بالا در تولید و تناژ بالای تولید این کشمش در زنجان به آن منجر شود که بازار تهران را این کشمش زنجانی قبضه نماید.

نمایندگی کارخانجات کشمش زنجان در بازار تهران مستقر شده و تجار بزرگ براحتی می توانند در هر اندازه ایی که مشتریان داخلی و خارجی ایشان بخواهند از آن ها خرید تضمینی نمایند.

تنها فروشنده تضمینی کشمش در ایران نیز وارد این مراکز شده اند و در آنجا عرضه مستقیم کالا نموده اند.

سایر امکاناتی که بصورت مجازی برای تجار کشمش راه اندازی شده نیز به شرح ذیل می باشد:

سایت بازار کشمش

بورس فروش کشمش

فروشگاه اینترنتی کشمش

برای ارتباط و انجام مشاوره در زمینه خرید کشمش اعلا می توان به قسمت تماس با ما سایت مراجعه نمود و با روش های مختلف با ایشان ارتباط گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما