مرکز خرید و فروش کشمش پلویی درجه۱ در تهران

مرکز خرید و فروش کشمش پلویی درجه۱ و بزرگترین مرکز معاملات خشکبار راه اندازی گردید. انواع کشمش پلویی و سبز قلمی برای پخت و پز و سایر استفاده ها، ارزان و درجه۱ و همچنین درجه۲ آن در مرکز تجارت کشمش فراسیناپس برای خرید و فروش عرضه می گردد. مکان های نمایندگی کارخانجات کشمش برای فروش در استان های تهران، اصفهان، شیراز، کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان دایر می باشد.
باغداران عزیز تولید کننده کشمش پلویی درجه۱ کشورمان به دلیل قیمت بالای تمام شده کشمش در ایران، برای اینکه کشمش در انبارها نماند و باعث فساد آن نشود و از نظر مالی و هزینه ای دچار ضرر و زیان نشوند، مجبور می شوند که محصول خود را با قیمت پایین و نصف قیمت واقعی بصورت مدت و چکی به واسطه ها بفروشند تا از این طریق بخشی از هزینه های تولید خود را جبران کنند.
از طرفی به دلیل اینکه یک سیستم کارآمد برای بازاریابی کشمش در کشور ما وجود ندارد، نمی توانیم به خوبی با کشورهایی مانند ترکیه در بازارهای جهانی رقابت کنیم و همین موضوع باعث می شود تا از جایگاه اصلی خود در بازار جهانی پایین تر بیاییم.

بازاریابی صادرات کشمش پلویی درجه۱

مرکز خرید و فروش کشمش پلویی

چاره کار چیست؟

بورس مرکز خرید و فروش کشمش پلویی

مرکز خرید و فروش کشمش پلویی

پر واضح است که نیاز به ایجاد شرکت هایی کاملا خصوصی و متخصص امر بازاریابی در این حوزه احساس می شود.
فراسیناپس به عنوان برترین تولید کننده و برند در حوزه محصولات خشکبار وارد شده است تا با استفاده از هنر کارشناسان خبره خرید و فروش خود جان تازه ایی به این صنعت بدهد.

و البته راه اندازی بورس فروش کشمش ایران می تواند جان تازه ایی به بازار این محصول مهم و استراتژیک بدهد. شاید با خود فکر کنید که چرا کشمش را می گوییم محصول استراتژیک؟ اگر آمار صادرات کشمش را برسی نمایید، خود به استفاده از کلمه استراتزیک برای کشمش پی خواهید برد.

در این مجموعه حتی امکان ارسال کشمش صادراتی به سرتاسر کشور عزیزمان وجود دارد زیرا که اعتقاد داریم نباید مردم خودمان را از نعمات کشورمان نیز بهره مند نماییم نه اینکه فقط به صادرات اندیشید.
برای انجام مشاوره تخصصی در زمینه خشکبار بویژه انواع کشمش همکاران ما همراه شما هستند.
به تماس با ماسایت مراجعه نمایید برای انجام یک معامله با شرایط استثنایی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما