پخش عمده انواع کشمش بی دانه صادراتی در تهران

پخش عمده انواع کشمش بی دانه و بدون واسط در کجا نمایندگی دارند؟ عمده فروشان کشمش در مراکز استان ها مخصوصا بازار تهران را چگونه پیدا کنیم؟ کشمش ها بیشتر از انگور بی دانه تهیه می شوند و انواع مختلف از جمله نوع تیزابی در بازارهای داخلی یا صادراتی به صورت عمده پخش می شوند.

بخاطر گرانی انواع کشمش تولیدی امسال نسبت به سال گذشته، قسمتی از مشتریان عمده به دنبال کیفیت پایین تر در قبال قیمت پایین محصول هستند تا از این طریق مشتریان داخلی و خارجی خود را از دست ندهند و بتوانند مثل گذشته معامله انجام دهند.

متاسفانه این درصد از مشتریان عزیز به این توجه نمی کنند که کیفیت پایین محصول می تواند به اعتبار چندین ساله آن ها در بین مشتریان داخلی یا صادارتی لطمه بزند و این ضربه بزرگی هم به تجارت آن ها و هم بازار عمده کشمش ایرانی خواهد زد.

در حالیکه ظرفیت کشمش ایرانی در بازارهای جهانی خیلی بیشتر از این چیزی است که هم اکنون می باشد.

پخش عمده انواع کشمش بی دانه صادراتی در ایران

پخش عمده انواع کشمش بی دانه

سایست جایگزین گروه تولیدی تجاری فراسیناپس بجای کم کردن کیفیت محصول کاهش صادرات و پخش انبوه در بازار داخل می باشد تا در تمام مراکز استان ها بازار داخلی را تامین نماییم.

بنابراین کشمش سبز بیدانه که تصویر آن را مشاهده می نمایید و همچنین کشمش مویز ارگانیک جزو محصولاتی می باشند که برای بازار تهران انتخاب، تولید و یا واردات آن را در کانتینر های ۲۲ تنی انجام داده ایم تا قیمت های آن ها به طرز محسوسی کاهش یافته باشد.
برترین محصول را با توجه به سلامت و بهداشتی بودن آن ها، ویژه بازار تهران آماده نموده و از طریق عاملین فروش معتبر و نمایندگی کارخانجات کشمش فراسیناپس عرضه می نماییم.
برای تماس با همکاران ما به تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما