پیاز زعفران از کجا تهیه کنیم

بزرگترین بازار مجازی خرید و فروش آنلاین پیاز زعفران راه اندازی گردید. قیمت روز بهترین پیاز زعفران تربت در خراسان و مشهد چقدر می باشد؟ کدام شرکت مجوز فروش خارج از استان خراسان و ترابری پیاز زعفران تا یزد را دارد؟
زعفران در حال حاضر سود آورترین محصول کشاورزی در سرتاسر ایران می باشد.
زحمت آن بسیار کم، نیاز آبی بسیار پایین و درآمد بسیار خوب. این ویژگی ها کشت آن را در کل کشور فراگیر نموده است و این روز ها در همه جا دیده می شود. حتی در شمال که اصلا برای کشت زعفران مناسب نمی باشد این محصول رویت شده است و دلیل آن جذابیت هایی است که ذکر گردید.
جالب لست بدانید نقل و انتقال این محصول مجوز می خواهد و بدون مجوز حمل و نقل آن در خارج از استان خراسان جرم و قاچاق محسوب می شود و اگر نیروی انتظامی بار شما را بگیرد خودرو حامل و کل بار را می خواباند و توقیف می نماید.
با توجه به حسن های این گیاه بنظر می رسد که دولت بایستی از فراگیر شدن کشت آن در سرتاسر ایران حمایت کند زیرا که ایران در شرایط بحران آبی قرار دارد و کشت چنین محصولی که در سال ۴ بار بیشتر نیاز آبی دارد لازم است. اما باز از زاویه دید دیگر فکر آن می شود که اگر کشتش فراگیر شود چون بازار جهانی کشش ندارد احتمالا قیمت آن می شکند و کشاورزان متضرر می گردند.
درست و غلط این موضوع را کاری نداریم چون در همین فضا با مجوز گروه ما در حال ترابری مرغوب ترین پیاز ها می باشد و بنظر می رسد نفع آن را بتوانیم به همه کشاورزان این آب و خاک برسانیم.
یکی از ویژگی های گروه تولیدی تجاری فراسیناپس در زمینه پیاز زعفران بحث فروش و خدمات پس از فزوش این محصول می باشد.
بعد از اینکه پیاز خود را از ما خریدید خودمان تا پای مزرعه شما آن را می آوریم و آنجا تحویل می دهیم که دچار مشکل مجوز نشوید و مسئولیتش را کامل خودمان قبول می نماییم در سرتاسر ایران.
حتی اگر تمایل داشته باشین خودمان بصورت تضمینی کار کاشتش را نیز انجام خواهیم داد.
به تماس با ما سایت رفته و با متخصص مربوطه برای خرید یک پیاز عالی تماس بگیرید.با تشکر مدیر فروش گروه فراسیناپس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما