چگونه پیاز زعفران تناژ تهیه کنیم

چگونه می توانیم پیاز زعفران تناژ تهیه کنیم؟ معتبرترین شرکت تولید کننده پیاز زعفران برای صادرات و داخل کشور با قیمت ارزان را چگونه پیدا شناسایی نماییم؟مشاور کاربلد لازم داریم راه ارتباط چیست؟

زعفران
یک کالای بسیار گران در حوزه ادویه وچاشنی ها،درمانی و صنعتی می باشد که با توجه به خواص اعجاب آور آن در کل دنیا بسیاری حاضراند بهای آن را بپردازند و در کشور ما هم که حداقل اسم آن در بیشتر غذاهایمان هست مثل ته دیگ زعفرونی،پلو مرغ با زعفرون،پاچین زعفرونی،بستنی زعفرانی و…
خلاصه خودش را که مطمئن نیستیم حداقل اسمش در بیشتر منوهای غذایمان وارد شده و جزو ملزومات سبد غذایی خانوار شده است.
و این قیمت گزاف باعث شده توجه همگان به آن جلب شود و بعض از کشور ها شانس خود را در کسب سود از آن امتحان نمایند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

زعفران محصول کدام کشور است؟

زعفران محصول کدام کشور است؟

عکس بالا جمهوری آذربایجان را نشان می دهد اما افغانستان، چین، ترکیه و… کشور های هدف برای وارد کردن پیاز زعفران شده اند.افغانستان با سیاست جایگزینی کشت خشخاش.چین که سیاستش بر همگان آشکارست و ترکیه هم امتحان شانس خود.
چیزی که معلوم است ما جلوی صادرات پیاز به این کشور ها را نمی توانیم بگیریم پس بهتر است که بجای زمینه سازی برای بروز پدیده صادرات قاچاق، امر صادرات با برنامه ریزی را دنبال کنیم.
گروه تولیدی تجاری فراسیناپس نیز در این راستا از صادرات با مجوز و البته با برنامه ریزی حمایت نموده،البته که باید شرایط بازی در زمین پر سود زعفران را عوض کنیم و الا همانطور که بازار فرش از دستمان در رفت بزودی همین اتفاق برای زعفران هم خواهد افتاد.
والا همه کشور های دیگر هم آب دارند هم خاک هم خورشید و بیشتر از ما تکنولوژی بنابرین سرمان را مثل کبک نکنیم برای اینکه خودمان را قانع کنیم ما همیشه سر
آمد زعفران جهان خواهیم بود.
فقط کافیست با یک اس ام اس تناژی که لازم دارید و نام خود یا شرکتتان را به همکار ما در بخش تماس با ما سایت اطلاع دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما