کارخانه تولید کشمش آفتابی پلویی قلمی ممتاز قهوه ای

کارخانه تولید کشمش مرغوب در کاشمر، ملایر و تاکستان با بهره گیری از بهترین دستگاه های فراوری کشمش، محصولات خود را از طریق هلدینگ فراسیناپس به بازار عرضه نمودند. در سبد خرید کارخانجات کشمش انواع آفتابی قلمی، ممتاز قهوه ایی تاکستان و پلویی ملایر موجود است.

انواع محصولات کشمش تولیدی این مراکز چه رقم هایی می باشند؟

ظرفیت تولید این کارخانجات چقدر است؟

زمان انتظار برای تحویل سفارشات از کارخانه تولید کشمش چه میزان خواهد بود؟

پراکندگی تولید و کشت انواع انگور می طلبد که کارخانجات گوناگونی در کل کشور دایر باشند برای تولید انواع کشمش مختلف.

در این میان در دسترس قرار دادن کارخانه تولید کشمش برای همه این محصولات در قالب یک بسته کاملی که جنسش جور باشد و همه ارقام را عرضه نماید کمی سخت و هزینه بر می باشد.

لذا یک فکر جدید و استراتژی بهتری می خواهد تا این امر با هزینه کم ممکن شود.

هلدینگ فراسیناپس یک پدیده جدید برای این موضوع می باشد که معتبرترین کارخانه های تولید کننده کشمش کشور در قالب این هلدینگ اقدام به ارائه محصول خود در سایت این مرکز می نمایند. و تقریبا می توان گفت با این روش، بیشتر کشمش هایی که در ایران تولید و بسته بندی می شوند را در زیر چتر خود قرار داده ایم و با کمترین قیمت ممکن تجار محترم می توانند آن را خریداری نمایند.

انواع محصول کشمش آفتابی که در حال حاضر در شرکت موجود می باشد به شرح ذیل خواهد بود:

سبد فروش انواع محصولات کشمش آفتابی شرکت

  1. کشمش آفتابی قلمی کاشمر
  2. کشمش پلویی آفتابی ملایر
  3. کشمش قهوه ای ممتاز تاکستان
  4. کشمش مویز آفتابی دانه دار
  5. کشمش مویز آفتابی بی دانه

کشمش هایی که برای آن ها عنوان دانه دار قید نشده است همگی بی دانه می باشند.

در ادامه این محتوا به تشریح اختصاصی هر یک از این محصولات صادراتی آفتابی خواهیم پرداخت.

کشمش آفتابی قلمی کاشمر

کارخانه تولید کشمش

منطقه کاشمر بیش از ۱۰ هزار هکتار باغ انگور دارد که بیش از ۳۰ رقم کشمش در آن کاشت شده اما قالب تولید آن انگور پیکامی قلمی می باشد. کشمش تولید شده در این منطقه بدلیل قلمی بودن، برند جهانی می باشد و بیشتر آن را با عناوین کشمش سبز قلمی کاشمر، کشمش زرد قلمی کاشمر و کشمش آفتابی قلمی کاشمر می شناسند.

از این رو رقم کشمش آفتابی قلمی یکی از محصولات کارخانه تولید کشمش این مجموعه در کاشمر  می باشد و رقم انگوری که از آن کشمش قلمی استحصال می شود پیکامی نام دارد.

روش فراوری این محصول در کارخانه ها شبیه به سایر انواع کشمش می باشد و تفاوت عمده تولید آن مربوط به مرحله کشاورزی می باشد.

رقم انگوری که برای تولید آن کاشت می شود و روش خشک کردن آن توسط کشاورزان است که این گونه را با سایر ارقام کشمش متفاوت می نماید.

این کشمش نیز در گروه کشمش بی هسته دسته بندی می شود.

در بازار بین الملل فروش کشمش بیدانه یکی از موفق ترین فروش ها می باشد. انواع این محصولات بیدانه و تفاوت های آن ها با هم در لینک بالا بیشتر تشریح گردیده است و در این مقاله آن را توضیح نخواهیم داد.

کارخانه کشمش پلویی آفتابی ملایر

کارخانه تولید کشمش

این مدل محصول در کارخانه کشمش ملایر تولید و از انگور کشمشی پلویی تولید می گردد و شکل ظاهری آن گرد و اندازه آن متوسط می باشد. ملایر بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ هکتار باغ انگور دارد و بیشترین رقمی که در آن ها کاشت می شود انگور کشمشی سفید و قرمز می باشد از این رو نوع قرمز آن بیشتر برای تولید کشمش آفتابی استفاده می شود.

این نوع نیز بیدانه می باشد

کارخانه تولید کشمش قهوه ای آفتای ممتاز تاکستان

کارخانه تولید کشمش

کارخانه تولید کشمش تاکستان عمده تولید کننده رقم پلویی قهوه ای ایران می باشد، محصولات این منطقه استفاده های گوناگونی دارند.

کشمش شکلاتی یکی از این کاربرد ها می باشد که کشمش را با کاکائو روکش می دهند و…

این نوع کشمش در خارج از ایران مورد استفاده ساخت الکل نیز قرار می گیرد.

بی دانه و در دو نمونه ریز شکلاتی و درشت می باشد.

کارخانجات کشمش قزوین خاستگاه این محصول است.

کارخانه تولید کشمش مویز آفتابی دانه دار

کارخانه تولید کشمش

این مدل را با استفاده از مواد شیمیای تولید نمی کنند و با جوشاندن سنگ خاصی که از کوه های نیشابور بدست می آید آن را تولید می کنند.

رقم انگوری که برای این امر استفاده می شود نیز رزقی و ریش بابا می باشد که همگی هسته دار می باشند.

خاستگاه این مدل کشمش کاشمر می باشد و بزرگترین و گوشتی ترین رقم در کل ایران می باشد و به دلیل روش ارگانیک تولید آن و خواص هسته انگور، مشتریان خاص خود را دارد و البته بدلیل کم بودن میزان تولید آن در کاشمر، گرانترین رقم کشمش نیز می باشد.

و در کارخانه کشمش کاشمر فراوری می شود

کارخانه تولید کشمش مویز آفتابی بی دانه

کارخانه تولید کشمش

این نمونه کشمش معمولا با عنوان کشمش ازبک در بازار شناخته می شود و رقم انگور آن انگور سیاه بی هسته بلک سیدلس ( black seeless ) تولید می شود که به تازگی در ایران نیز نهال آن بومی سازی می شود

این مویز جزو کشمش های بی هسته و سیاه رنگ ارگانیک می باشد و درست است که بخاطر بی هسته بودن خواص کمتری نسبت به مویز هسته دار دارد، اما خوش طعم بودن و وجود آنتی اکسیدان در رنگ آن باعث شده است بسیار طرفدار داشته باشد.

برای این نمونه هنوز نمی توان محیط کشت مشخصی را معرفی نمود و پراکندگی کاشت و فراوری در آن مشهود است اما بیشتر در خراسان یافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما