کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی زنجان تمام استیل

کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی با خط صدرصد استیل در زنجان قطب تولیدی کشمش تیزابی ایران، راه اندازی گردید. تولید استاندارد ترین کشمش تیزابی دوبار و حتی سه بار سورت شده در کارخانه انجام می پذیرد. محصولات کارخانه، کشمش آماده مصرف RTU) READY TO USE) بوده و استاندارد صادرات به اروپا را می تواند پاس کند. قطعا هر محصول و مواد غذایی که توسط دستگاه های کاملا استیل تولید نگردد، آنالیز ورود به اروپا را پاس نخواهد نمود. مزایای خط تولید تمام استیل برای تولید نمودن کشمش چیست؟ چه امکاناتی برای تولید و صادرات کشمش به اروپا لازم است در کارگاه تولیدی کشمش نصب گردد؟

کشمش آماده مصرف RTU) READY TO USE) به کشمش هایی بسیار سوپری اطلاق می شوند که در مبدا کاملا فراوری شده اند و نیاز به پردازش مجدد در کشور مقصد نیست.

فقط کشمش های RTU بدرد صادرات به اروپا می خورند. بهترین کشمش ایرانی که برای این فرایند نیز مناسب می باشد، کشمش پلویی تیزابی است.

انگور تا بخواهد تبدیل به کشمش تیزابی RTU شود دو مرحله را بایستی طی کند:

  1. مرحله اول تولید کشمش تیزابی در باغ، که کشاورزان این کار را انجام می دهند و در این مرحله انگور تبدیل به کشمش سبزه فله خواهد شد.
  2. مرحله بعد در کارخانه می باشد، خریداری کشمش فله کشاورزان توسط کارخانه داران انجام شده و محصول حداقل دوبار در کارخانه،  کشمش ها سورت پیشرفته شده و بسته بندی می گردد.

هر کارخانه ایی در ایران برای این فرایند تولید، آمادگی نداشته و فقط کارخانه های مدرن این توانایی را خواهند داشت و فقط کارخانه های مدرن کشمش سازی هستند که می توانند آنالیز کشمش اروپا و همچنین آنالیز کشمش قطر را مثل آب خوردن بگذرانند.

کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی تمام استیل

 

اولین مورد که بسیار مهم است اینکه در خط تولید کارخانه کشمش همه دستگاه ها کاملا استیل ۳۰۴ باشند و حتی همه پیچ های آن ها نیز بایستی استیل باشند.

استیل ۳۰۴ برای ساخت دستگاه های صنایع غذایی توصیه می شود.

مزیت خط تولید استیل در مقایسه با خط تولید فلزی چیست؟

  1. خط تولید استیل با توجه به اینکه در برابر زنگ زدگی مقاوم است از این رو از ورود مواد مضر و اکسید فلز به داخل کشمش ها جلوگیری می نماید.
  2. استیل با توجه به صافی سطح آن هیچگونه جرمی به خود نمی گیرد و از آلودگی کشمش ها پیشگیری می گردد.

 

کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی تمام استیل

دستگاه ایکس ری کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی

 

برای اینکه کشمش آماده مصرف RTU) READY TO USE) تولید نماییم که بدرد اروپایی ها بخورد، بسیار واجب است که در خطوط تولید کارخانه از دستگاه ایکس ری استفاده شود.

حتی اگر دو دانه کشمش در ۲۰ تن باشد که مواد زایدی مثل شیشه و سنگ ریزه به آن ها چسبیده باشد احتمال آنکه کل بار برگشت بخورد خواهد بود.

از این رو اگر مشتری کشمش در اروپا دارید بسیار تاکید می گردد که از کارخانه های مدرن، خرید خود را انجام دهید.

این اصل در کنار سایر اصول، توسط کارخانه کشمش پلویی زنجان نیز رعایت شده است.

 

 

دستگاه ایکس ری کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی

تولید کننده کشمش شسته شده پلویی تیزابی

 

به هیچ عنوان آبی که یکبار در چرخه تولید برای شستشوی کشمش استفاده شده است مجدد نباید بکار گرفته شود مگر اینکه از خط تولید خارج و تصفیه گردد و مجدد به چرخه برگشت کند.

 

 

تولید کننده کشمش شسته شده پلویی تیزابی

کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی کاملا خشک شده

کارخانه های کشمش سازی ایران معمولا گرمخانه های بسیار معمولی دارند.

اصولا اگر گرمخانه کارخانه ایی اتوماسین ندارد خیلی راحت تر است که برای صادرات کشمش به عراق و سایر کشور های مانند آن فکر کند نه اروپا.

صادرات کشمش ایران بسیار جایگاه خوبی در جهان دارد و کشمش نیز محصول بسیار مهمی می باشد. اما به شرط آن که محصول خود را با توجه به بازار هدف خود، به گونه ایی مطلوب آماده نماییم.

 

 

کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی کاملا خشک شده

نمایندگی کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی در تهران

 

برای حضور در دفاتر نمایندگی گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس کار سختی نیاز نیست انجام گیرد فقط با یک تماس با مدیر فروش مجموعه همه هماهنگی ها انجام خواهد شد.

برای دسترسی به آدرس مراکز فروش کشمش و همچنین نمایندگی کارخانجات کشمش این گروه، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

نمایندگی کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی در تهران

قیمت ارزان کشمش پلویی تیزابی زنجان در روسیه

 

یکی از سیاست های بکر این مجموعه، ایجاد هلدینگ کارخانجات کشمش سازی می باشد.

از این رو یکی از سورپرایز هایی که به مشتریان خود ارائه می نماییم به عهده گرفتن هزینه Transportation تا مرز یا گاهی اوقات تا کشور مقصد می باشد.

برای همین زمانی که می خواهیم کشمش به روسیه صادر نماییم دلیلی ندارد در کارخانه های کشمش سازی شرق کشورمان کشمش را تولید و ارسال نماییم.

در این مورد کشمش فله باغداران مورد نیاز را از نزدیک ترین شهری که در آنجا نمایندگی تولید کشمش داریم خریداری نموده و در محل، محموله را سورت و آماده کرده تا از هزینه های طول راه کاسته شود و قیمت آن ارزان تر گردد.

 

 

قیمت ارزان کشمش پلویی تیزابی زنجان در روسیه

لیست تولید کنندگان کشمش ممتاز صادراتی برای اروپا

 

تا کنون دریافتیم به اروپا نمی شود هر کشمشی را صادر نمود. تولید کننده کشمش صادراتی برای اروپایی ها، چه کارخانه هایی می باشند؟

برای اینکه بتوانیم در این زمینه رقابت نماییم پیشنهاد می گردد این لینک نیز مطالعه گردد.

در پایان پیش از آنکه اقدام به خرید کشمش خود از کارخانه نمایید پیشنهاد می شود ابتدا از کارخانه تولید کننده کشمش تیزابی پلویی زنجان بازدید فرمایید.

برای صادرات کشمش به اروپا، کیفیت بسیار مهم است تا قیمت. لذا تنها شرکت فروشنده تضمینی کشمش پلویی مناسب برای اروپا از شما برای تبادل نظر و داد و ستد دعوت به عمال می آورد.

این صحبت ها همه نشات گرفته از سالیانه طولانی فعالیت در امر تولید کشمش و صادرات آن به اروپا می باشد.

ضرر های بزرگی خود تجربه نموده اییم و این تجربیات را در اختیار همه کارخانه داران و همه تجار می گذاریم.

برای کسب اطلاعت بیشتر و انجام یک خرید کشمش مناسب اروپایی با مدیر فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

 

لیست تولید کنندگان کشمش ممتاز صادراتی برای اروپا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما