کارخانه کشمش ازبک پرفروش ترین مویز بی هسته بازار

کارخانه کشمش خراسان، آمار پرفروش ترین کشمش ها در بازار ایران را مشخص نمود؟ چرا ایرانی ها کشمش خارجی مویز ازبک بی هسته را دوست دارند؟ انواع کشمش بیدانه و دانه دار ایرانی چه می باشند؟ وارد کننده کشمش مویز کدام شرکت ها هستند؟ همه این آمار و اطلاعات از زبان کارشناسان مربوطه در سایت فرا سیناپس
طبق آمار درون واحدی کارخانه کشمش، در سالیان اخیر، بیشترین آمار مصرف مخصوص انواع کشمش پلویی تیزابی و کشمش سبز سایه خشک بوده است.
اما چند صباحیست که وارد شدن محصولات ازبک به ایران و داشتن طعم بسیار عالی و همچنین ارگانیک بودن آن ها موجب شده است که حتی با وجود قیمت زیاد آن باز هم کشمش داخلی نمی تواند با آن رقابت کند.
امروزه کشمش های مویز ازبکستان و افغانستان محصولات بسیار پرفروشی در ایران هستند و در هر آجیل فروشی، شیرینی فروشی و حتی عطاری یافت می شود.
جالب است که وارد کننده رسمی برای این مدل کشمش وجود ندارد و بیشتر بصورت قاچاق وارد می شود و زمانی که وارد شد با چند بار گردش در بازار دیگر به عنوان قاچاق شناسایی نشده و کاملا قانونی شده و داد و ستد می گردد.
وارد کننده اصلی این محصولات کیست؟
این سوال نیز مانند بسیاری از سوال های دیگر در مورد سایر کالا ها در کشور ما بی جواب است اما راه هایی برای خرید ارزان آن وجود دارد.
این کالا ها را هم در بسته بندی کارتنی و هم فله می توانید سفارش دهید.
گروه تولیدی تجاری فرا سیناپس که سال هاست در بازار انواع کشمش فعالیت مستمر دارد تکمیل ترین سبد خرید را داشته و از همه تجار آموتور و حرفه بدینوسیله دعوت به عمل می آید با کارشناسان شرکت برای انجام معاملات بسیار خوب ارتباط برقرار نموده و تماس با ما سایت را چک شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما