کارخانه کشمش سبز کاشمر برترین تولید کننده ایران

کارخانه کشمش سبز کاشمر برترین کشمش سازی رقم سبز پیکامی بدون هسته ایران راه اندازی گردید. خطر بزرگ چین در تعقیب صنعت کشمش. برترین کارخانه های تولید کننده و بسته بندی کشمش در کجا قرار دارند؟ در صادرات انواع کشمش پلویی و دودی و سبز رقیب جدی ما کدام کشور می باشند؟

جایگاه کارخانه کشمش سبز کاشمر

در حال حاضر بنابه آمار منابع رسمی، ایران در تولید کشمش رتبه سوم جهان را بعد از آمریکا و ترکیه در دست دارد.
کشور بعد از ما چین می باشد و از تحلیل آمار ها نیز بنظر می رسد که زمان زیادی نمانده که ما چهارم شویم در تولید کشمش و چین سوم.
دلیل این امر اصلا تولید باکیفیت محصول چینی نمی باشد بلکه بیشتر عدم رشد صنعت بازاریابی بین المللی ما بوده و همچنین بسته بندی بی کیفیت و سنگین وزن در ایران.

انواع کشمش درجه۱ و کشمش درجه یک ارزان
دنیا و بخصوص مصرف کنندگان اروپایی بسته بندی با برچسب و ریز و کم وزن چینی ها را نسبت به بسته بندی ۱۰ کیلویی بدون برچسب گواهینامه های سلامت کالای ما را ترجیح می دهند.
بسته بندی در بحث صادرات اصولی دارد که ما اصلا آن را رعایت نمی کنیم. در واقع بسته بندی ما همان فله می باشد و فقط بجای آن که کشمش فله خود را در کیسه بریزیم در داخل یک کارتن ۱۰ کیلویی ریخته و منگنه و دوخت زده و در نهایت آن را بسته بندی می نامیم.
در کل رقابت با چین بسیار سخت است اما ما در تولید خشکبار بویژه کشمش سبز دست بالا را داریم. کیفیت ما در جهان بی بدیل است فقط بازاریابی و بسته بندی را اگر درست انجام دهیم حتی آمریکا توان رقابت را ندارد چه برسد به چین
در این مقاله تجاری کوتاه قصد داریم بصورت مستند و تحقیقاتی با استفاده از نظریات کارشناسان زبده گروه تولیدی تجاری فراسیناپس جایگاه خود را در جهان تشریح نماییم.
در اولین نگاه رقیب اصلی خود را برسی می نماییم:
چین
یکی از مراکز مهمی که در چین اقدام به تولید کشمش می نماید بخش خودمختار سین کیانگ یا همان شین چیانگ چین می باشد.
کارخانه کشمش سبز کاشمر
در این استان چین شهری بنام کاشغر می باشد که مانند شهرستان کاشمر ما در خراسان رضوی اقدام به تولید کشمش سبز قلمی می نماید و دقیقا مثل کاشمر ما سابقه طولانی در این امر دارد.
در ایران تنها کاشمر است که نوع کشمش سبز قلمی را تولید می کند و در جهان شهره و بی نظیر می باشد.
برای مقایسه کیفیت دو جنس چینی و ایرانی تصویر هردو محصول در ذیل قرار داده شده است تا بهتر قضاوت شود. بوضوح دیده می شود که محصولی که در کاشمر ما تولید می گردد از نظر کیفیتی بسیار بهتر از کاشغر چین می باشد اما آن ها بازاریابی و بسته بندی ریز می زنند و ما تا کنون اینکار را انجام نمی دادیم.

بسته بندی کشمش سبز قلمی چینی در بازار

کارخانه کشمش سبز کاشمر

بسته بندی کشمش سبز قلمی اعلا کاشمر کارتنی

کارخانه کشمش سبز کاشمر

خرید از کارخانه کشمش سبز کاشمر

اما امید داریم داستان از این به بعد با راه اندازی تعدادی دیگر از کارخانجات کشمش پیشرفته در کنار کارخانه کشمش سبز کاشمر با برند فراسیناپس، در بسته بندی کشمش تغییرات بیشتری احساس شود.
در هرصورت گروه تولیدی تجاری فراسیناپس تمام توان خود را صرف ارتقا صنعت کشمش این مرزوبوم نموده است تا هیچ کارگر ایرانی ضربه نخورد و کالای خشکبار ایران با طعم و رنگ و بو استثنایی خود جایگاه شایسته اش را بدست آورد.
از شما نیز چناچه فعال بازار خشکبار هستید دعوت می شود بدینوسیله ما را همراهی نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر بهترین کارشناس خود را مدیر فروش شرکت نموده ایم به تماس با ما سایت اگر مراجعه نمایید راه های ارتباط با این عزیزان درج شده است.
با سپاس و تشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما